Понад дві з половиною тисяч років для лікування органів дихання застосовується перебування в соляних печерах з їх абсолютно особливим мікрокліматом і складом повітря. Основними діючими факторами при цьому є високодисперсний сухий сольовий аерозоль (галоаерозоль) і підвищена іонізація з переважанням негативно заряджених іонів.

Лікування в умовах соляних печер отримало назву гало-спелеотерапії, але, незважаючи на свою ефективність, до недавніх пір було доступно небагатьом. Тому справжнім проривом можна вважати створення такого приладу, як Галоінагалятор Галонеб, що дозволяє проводити індивідуальну галоінгаляціонную терапію.

Лікувальний аерозоль доставляється в дихальні шляхи за допомогою настільного галоінгалятора "галонеб", який з повним правом можна назвати соляною печерою на вашому столі. Цей компактний прилад дозволяє здійснювати лікування і профілактику захворювань органів дихання завдяки сухому високодисперсним аерозолем хлориду натрію, моделирующему лікувальний мікроклімат соляної печери.

У складі галоаерозоля - переважно респірабельна (більше 90% складу) фракція.


Створення аеродісперсние середовища відбувається в камері галоінгалятора, потім вона подається пацієнтові через спеціальну трубку, з'єднану з загубником або маскою.

У ході досліджень, проведених провідними фахівцями, галонеб довів свою ефективність для відновлювальної терапії при ряді хвороб органів дихання: гострому рецидивуючому бронхіті, пневмоніях, хронічному необструктивному і обструктивному бронхіті, ХОЗЛ, бронхіальній астмі, бронхоектазах, муковісцидозі, полінозі та ін.

Галонеб також ефективно використовується при різних ЛОР-патологіях: вазомоторному і алергічний риніт, адено-, ріносінусопатологіі , синуситах, фарингітах.

Цим приладом сьогодні оснащено багато лікарні та поліклініки, реабілітаційні та відновлювальні центри. Але набагато важливіше, що цей чудовий метод лікування став нині доступний для тисяч хворих в домашніх умовах.