Білі, ошатні пластикові вікна радують око на фасадах житлових і громадських будівель, офісів і торгових центрів. Вони міцно увійшли в наше життя, і ми тепер рідко згадуємо, скільки клопоту було із старими дерев'яними рамами: заклеювати їх на зиму, щоб не дуло, знімати другу рами на літо, щоб було не так жарко, раз на кілька років фарбувати, а перед цим віддирати стару фарбу ...

На щастя, ці часи залишилися в минулому, а сучасні пластикові вікна для нормального функціонування вимагають мінімум догляду: достатньо регулярно протирати пластикові поверхні вологою ганчірочкою з миючим засобом да двічі на рік очищати і змащувати механізм .

Виробники дають на пластикові вікна гарантії в кілька десятиліть, але, на жаль, на практиці це не завжди виправдовується. На думку фахівців, тут більшою мірою винні монтажники, а не дефекти самих профілів.

Мало викласти пристойну суму за хороші пластикові вікна від відомих світових виробників - не менш важливо, як вони будуть змонтовані і встановлені. Не секрет, що помилка у вимірі всього в кілька сантиметрів може спричинити за собою самі неприємні наслідки, аж до виходу механізму з ладу.

Ось чому при установці пластикових вікон, засклення балконів і лоджій, пристрої зимового саду - словом , скрізь, де застосовуються ПВХ-профілі, необхідно дуже уважно вибирати не тільки компанію-виробника, а й компанію, яка здійснюватиме монтаж.

А такі компанії, фірми і фірмочки ростуть сьогодні, як гриби, і це неважко зрозуміти: справа досить вигідне, установка пластикових вікон користується попитом, так чому б не заробити? Але при цьому якось забувають, що необхідна спеціальна підготовка і, головне, великий практичний досвід.

Тому, перш ніж звертатися в яку-небудь фірму, поцікавтеся її репутацією, строком роботи на ринку, відгуками тих, хто скористався її послугами.


У кожної поважаючої себе фірми є свій сайт в Інтернеті, де представлена вся необхідна інформація і про саму фірму, і про спектр її послуг, і прайс-лист, і, нарешті, відгуки про її роботу.

Уникайте фірм -однодневок, які зникають так само швидко, як і з'являються, нерідко залишаючи клієнта біля розбитого корита: гроші сплачені, робота виконана, але оскільки монтажники виявилися малокваліфікованими, то в процесі експлуатації вікон з'ясувалося наявність дефектів, а звертатися-то вже нікуди ...

Солідні фірми, навіть якщо вони встановлюють дешеві вікна пвх, обов'язково забезпечують не тільки гарантійне, але і післягарантійне обслуговування вікон. Найчастіше вони пропонують і більш вигідні умови за рахунок оптимізації своїх витрат.

Якщо ж для вас головне - не ціна, а якість і відомий бренд, то ставте пластикові вікна rehau. Ця фірма представлена на ринку протягом більш ніж півстоліття і чудово зарекомендувала себе високою якістю і надійністю своєї продукції.