Говорити про підвищення зарплати в перспективі люблять багато роботодавців. Але на практиці воліють ухилятися від цього питання, посилаючись на важкий період у роботі фірми або обіцяючи розглянути прохання завтра (на наступному тижні, в наступному році).

Ви працюєте в компанії кілька років, співробітники вас поважають, з обов'язками ви справляєтеся, а начальство хвалить? Є сенс попросити про надбавку до платні, інакше керівництво з радістю буде обмежуватися лише словесною вдячністю і рукостисканням. Існує безліч причин, які можуть спонукати вас просити про підвищення зарплати. Але багатьох людей сковує страх відмови, скромність або сором'язливість. Що ж робити в такому випадку?

Знайдіть причину

Будь-яке прохання повинна підтверджуватися аргументами, особливо якщо це стосується начальства. Необхідно пояснити, чому зараз вам потрібно підвищити заробітну плату, якщо до цього вас все влаштовувало.

  1. Низька заробітна плата. Приводити це аргумент можна в тому випадку, їли ваша робота на ринку праці оцінюється вище, ніж у вашій компанії. Можливо, в момент вашого пристрою на роботу оплата праці відповідала ринковій, а тепер стала від неї "відставати".

У такому доводі є один нюанс - роботодавець може запропонувати вам ознайомитися з ринковою зарплатою самостійно, тому блефувати в даному випадку не рекомендується.

  1. Нові навички. Приходячи на роботу, ви знали лише кілька програм, тепер ваші знання розширилися. Ви вивчили досконало мову, можете перекладати документи без допомоги словника та інтернет-перекладача, а також вивчилися друкувати з великою швидкістю. Всі ці досягнення можна і потрібно озвучувати в якості доводів тоді, коли вони допомагають краще виконувати свою роботу - швидше, якісніше або в більшому обсязі.

Якщо ваша продуктивність не змінилася, то навряд чи ви зможете чогось досягти. Керівнику важливий результат, а яким чином ви його досягаєте, йому не важливо, адже саме за результат він призначав вам заробітну плату.

  1. Значний стаж. Великий стаж роботи при відмінному виконанні своїх обов'язків може стати причиною підвищення заробітної плати. Якщо ви впевнені, що начальство цінувати вас і вашу працю. Засидівся довгий час людина, яка раптом заговорив про підвищення, виглядає дивно. Щоб вам не відповіли, знайте, що значний досвід стане величезним бонусом, якщо ви вирішите змінити місце роботи.
  1. Конкуренція. Якщо вам запропонували посаду в іншій компанії, але ви хочете залишитися в колишньої, є сенс попросити про надбавку до платні. В даному випадку все залежить від того, наскільки ви незамінні в компанії. Хорошого фахівця пробачать можливе зрада і закриють очі на своєрідний шантаж. В іншому випадку запропонувати спробувати щастя в іншій компанії, про яку ви говорите. У цьому випадку ви нічого не втрачаєте, але якщо сумніви все ж є, краще бути обережніше.

Є ряд аргументів, які точно ні принесуть бажаного результату, їх ніколи не варто озвучувати, навіть якщо це відповідає дійсності.

  1. Порівняння своєї зарплати із зарплатою колеги. Швидше за все, вам дадуть відповідь, що і роботу ви виконуєте різну, різні і результати. До того ж, порівняння себе з іншими людьми може характеризувати вас з несприятливою сторони. Зрештою, ви ж не знаєте, які відносини між начальством і вашим колегою.
  2. Розповідь про взяття кредиту, безгрошів'я і т.д. Тиснути на жалість - остання справа, тим більше, що жалісливі і дуже чутливі люди рідко обіймають керівні посади. Начальник може резонно заперечити, що кредит брати він не змушував, та й благодійністю не займається.
  3. Інфляція.


    Компанія також працює в умовах інфляції. Тому вас, швидше за все, відправлять скаржитися в міністерство фінансів.

Як потрібно просити

Про підвищення зарплати треба вести переговори, а не просити милостиню. Як відомо, без попередньої підготовки і плану дій переговори не ведуться.

Перш за все, дізнайтеся, як часто підвищують зарплату на підприємстві, на скільки, за що і були такі випадки взагалі. Ці дані допоможуть вам знайти підходящі доводи. Також необхідно дізнатися, хто вирішує питання про підвищення зарплати.

У невеликих приватних фірмах зарплатою займається безпосередньо начальник, а у великих компаніях, швидше за все, доведеться передавати прохання через керівництво у вищі інстанції. У такому випадку доведеться розраховувати не стільки на своє красномовство, скільки на дипломатичність вашого шефа.

Важливо вибрати вдалий час, тому вранці в понеділок і в п'ятничний вечір краще розмову про зарплату не починати. Виберіть момент, коли справи у компанії йдуть добре, або вдало був завершений проект, в якому ви брали участь. У такій ситуації ваші шанси домогтися бажаного набагато вище. Не варто вибирати період, коли компанія "на мілині" або приїхала податкова інспекція з перевіркою.

Як би не переконливі були ваші доводи, навряд чи керівник стразу ж відповість вам ствердно. Швидше за все, вам належить пригадати всі прийоми переконання клієнтів, щоб досягти бажаного результату. Якщо начальник посилається на брак часу і пропонує обговорити це питання потім, то уточніть, коли саме ви прийдете. Точну відповідь вимагати не варто, дайте людині подумати. Сподіватися і чекати, що він згадає сам, не варто - обов'язково прийдіть у встановлений час і поцікавтеся про рішення.

Якщо у відповідь на ваше прохання надійшла відмова, не варто сприймати це близько до серця. Пояснення відмови може стати мотивацією для більш старанної роботи, принаймні, ви будете знати, на що спиратися в наступний раз. Можливо, відмова стане для вас приводом замислитися про нове місце роботи, де ваша праця будуть цінувати більш високо.

Давайте розглянемо дві типовіше ситуації, з якими стикаються люди, охочі попросити про підвищення зарплати.

Варіант 1. Людина виконує рутинну, одноманітну роботу, виконує її добре, але не має можливості зробити щось понад норму, щоб показати видатний результат.

Цю ситуацію прокоментувала керівник Надія Ляховская. Вона стверджує, що підвищення зарплати в цій ситуації можливо, якщо працівник добре виконує свої функції і працює без підвищення зарплати вже кілька років. За ці кілька років запити претендентів на вашу посаду виросли. Тому у вас є всі шанси отримати від директора позитивну відповідь. Так як сама робота рутинна, націлена на процес, а не на результат, то в доводах потрібно підкреслювати свою роль в роботі фірми, досягнення вашого відділу і т.д. Не забудьте додати, що ви бажаєте рости і розвиватися на благо компанії.

Варіант 2. Працівник крім всієї роботи навантажений безліччю функцій, які не вказували в договорі. З усіма своїми завданнями він справляється вчасно і якісно. Як просити підвищення зарплати в даному випадку?

Здавалося б, у даній ситуації питань бути не повинно, але це зовсім не так. В умовах кризи багато компанія скоротили кількість працівників, розділивши їх функції між рештою. Відбувається таке і на великих підприємствах, а про дрібних і говорити нічого. Говорячи про зарплату, просите включити всі функції в договір або виключити їх.