Головне завдання кандидата - "продати" себе можливому роботодавцю. Мета менеджера з кадрів - "придбати" хороший для фірми продукт. Ми з'ясували, як дають оцінку менеджери з персоналу, перед, тим як прийняти остаточний висновок: брати чи не брати вас на роботу.

Ходімо "по порядку", перераховуючи головні пункти, за якими вас стануть оцінювати HR- менеджери:

1) Пунктуальність

Пунктуальність в цьому випадку рівносильна мотивації - ніколи не запізнюйтесь! Кандидат, якому необхідна його робота, не дозволить собі з'явитися не вчасно. Вивчіть завчасно маршрут, візьміть до уваги можливі ризики, наприклад, пробки. У випадку якщо ви розумієте, що все ж не встигаєте до позначеного часу, у що б то не стало зателефонуйте співробітникові компанії, який призначив зустріч і попередьте про своє запізнення.

2) Зовнішній вигляд

Головна вимога зовсім не нове - це акуратність у всьому, в тому числі, і в одязі. Найбільш оптимально підійде лаконічний і строгий діловий стиль. У випадку якщо ви претендуєте на якусь творчу посаду, то стиль ваш одягу може бути більш вільним і яскравим. Намагайтеся дізнатися завчасно, як прийнято одягатися в фірмі, куди вас покликали на співбесіду. Якщо ж це проблематично, ось кілька для вас корисних порад:

Кольори повинні бути спокійними і неагресивними - ваш яскраво-червоний костюм здатний викликати певне здивування. Аксесуари повинні повністю відповідати вашому костюму та загального формату зустрічі. Велика і яскрава пляжна сумка, важкі та громіздкі блискучі прикраси, старий і місцями може бути навіть дірявий поліетиленовий мішок зі стершиеся на ньому малюнком, не кажучи вже про пакетику з рекламою конкурентів компанії, мають всі шанси суттєво "понизити" загальне враження. Взуття, природно, чиста.

Восени (особливо) буде зовсім незайвим взяти з собою щітку і привести в належний вигляд туфлі або чоботи ще до того, як ви переступите поріг кабінету вашого можливо майбутнього. Руки повинні бути доглянутими, з нейтральним і не дуже яскравим манікюром. Ваша зачіска, колір волосся і макіяж не повинні викликати у HR-менеджера (або того, з ким ви спілкуєтеся на співбесіді) роздратування або зайвий раз привертати до себе увагу.

Ваш запах! Неприємний запах з рота, від одягу або ж прямо від вас здатний зробити бесіду з вами нестерпним, а це означає, від вас елементарно постараються швидше позбутися. Дуже сильний аромат парфумів теж здатний послужити вам погану службу - для ділової зустрічі краще спокійні і ненав'язливі аромати парфумів та туалетної води.

3) Спілкування

Монотонні, гордовиті, недружні або ворожі інтонації - це противники встановлення контактів. Переконайтеся, що при розмові з людьми ви дивитеся їм в очі, а не переводите ваш погляд кудись убік. Заспаний або нудьгуючий вигляд, чухання, пригнічені позіхи, пережовування жуйки, постукування ногами і руками, нервове тремтіння, розв'язність - всього цього необхідно уникати, у випадку якщо ви хочете справити про себе гарне враження. І ще: не забудьте відключити ваш мобільний телефон!

Уникайте в розмові слів-паразитів - "там ось", "як би", "це саме".


Деякі люди при хвилюванні починають швидко тараторити, деякі - надмірно розтягувати слова. У разі якщо з хвилюванням ніяк не впоратися, пийте заспокійливі засоби перед зустрічами. І краще, якщо це будуть якісь таблетки, а не спиртне, запах якого "видасть" вас з головою. Ніякого алкоголю перед співбесідою! Не перебивайте свого співрозмовника - це нечемно і здатне збити з пантелику як вашого інтерв'юера, так і вас.

4) Ваш попередній професійний досвід, знання і компетентність у пропонованій посаді

Майбутній роботодавець може задати питання про ваші достоїнства, складнощах, які ви подолали, і навіть про відбулися невдачах. Ваші невдачі - це причина домогтися більшого: задумайтесь, як вигідніше зобразити ваші успіхи і помилки (у разі якщо буде потрібно). Робіть акцент на основної теми розмови і не відволікайтеся на сторонні екскурси з вашого особистого життя.

"Продаються", в першу чергу, досвід і практичні навики і знання, а не сертифікати та дипломи. Але навіть у випадку, якщо виявиться, що ви чогось не вмієте і чогось не знаєте, ваша основна зброя - це мотивація. Доведіть, що робота тільки в цій компанії на запропонованій посаді те, до чого ви прагнули, і ви з нею обов'язково впораєтеся, для цього приведіть переконливі пояснення.

Обов'язково вивчіть інформацію про компанію за допомогою відкритих джерел (статті, сайти), так і форумів та блогів. Без подібного пакету знань навіть не потрібно вирушати на співбесіду. Роботодавцю треба повірити, що завдяки власним не тільки професійним, але і індивідуальним якостям ви впораєтеся з поставленими перед вами завданнями.

5) Ваші особистісні якості

У менеджерів з персоналу є власні технології для оцінки якостей кожної людини. Приміром, складається список особистісних якостей, які потрібні співробітнику на наданій позиції. І потім шляхом різноманітних питань, як правило, про досвід роботи та про вашу поведінку в різних ситуаціях HR-менеджер пробує скласти ваш особистісний портрет. Якою мірою ви готові брати на себе зобов'язання, як ви поводитеся в умовах стресу, чи вмієте шукати незвичайні варіанти вирішення проблем, самостійні ви чи любите бути тільки виконавцем - все це буде оцінюватися на співбесіді з менеджером з персоналу.

Хід співбесіди досить індивідуальний. І, природно, викликати до себе симпатію у всіх ви не в силах і не зобов'язані. У будь-якій компанії власна корпоративна культура, власна "команда", в яку потрібно вписатися. Ви повинні будете також знайти спільну мову з вашим безпосереднім керівником. Всі ці особистісні моменти рекрутер намагається врахувати в ході співбесіди. Час від часу у своїх записах ейчари роблять позначки в дусі "не наш типаж" або "прекрасний кандидат".

Часто "підходящі" особистісні якості мають всі шанси заповнити недолік досвіду і якихось неключових знань. Пам'ятайте, що у випадку якщо ваш типаж не підійшов якомусь в одному місці, в світі є ще багато компаній і безліч пропозицій.