Романтика покидає наше життя. Здається, що відносини між чоловіком і жінкою стали прагматичними, а віра у вічне кохання занадто наївною для сучасного жорстокого світу. Але може бути й так, що це не світ і ми змінилися, а змінилося наше ставлення до деяких важливим явищем нашого життя. Може бути, ми просто не помічаємо романтику, якої наша життя повне.

Адже романтика - це не тільки серенади і пелюстки троянд, це в першу чергу ставлення до коханої людини, яке можна виразити і турботою. Романтика - це також сміливість зробити крок вперед, вирватися з знудити життя, змінити її заради коханого, рішуче відкинувши всі сумніви.

Романтика в моєму житті з'явилася завдяки сміливому рішенню. Все почалося з того, що після розпаду Радянського Союзу я зважилася дізнатися, що там, за залізною завісою, і відправилася до подруги в Америку. Мене тягнула жага пригод, але я навіть не очікувала, що призведе вона мене до справжнього кохання.

В Америці за мною став доглядати заможний шанувальник.


Квартира на Манхеттені, ювелірні магазини і, звичайно, рука і серце були майже моїми. Але ніякі магазини і квартира не змогли пробудити в мені любов. Тому я відмовила йому, залишила Америку і полетіла додому.

У літаку моїм сусідом виявився дуже привабливий і, як виявилося пізніше, цікавий чоловік. Ми проговорили весь довгий політ. Я дізналася, що він розлучений і самотній. Тому, поспівчувавши йому, запропонувала підшукати наречену, на що він запитав мене: "А є такі, як ти?" У мені прокинулася кокетка і я відповіла: "Таких немає. Товар штучний". Прилетівши в Шереметьєво, ми про всяк випадок обмінялися телефонами.

Незабаром він подзвонив і ми зустрілися. Попили кави в кафе, прогулялися парком, посиділи на лавочці. Він подарував мені гілку бузку. А через два місяці я забрала сина і пішла від чоловіка. З тих пір я жодного разу не пошкодувала про свій вчинок. Тому що заради і в ім'я любові потрібно здійснювати сміливі романтичні вчинки.