Чи задоволені ви собою, чи влаштовує вас ваша зовнішність і життя взагалі? Психологи в один голос заявляють, що особисте життя дівчини безпосередньо залежить від кількості її комплексів і впевненості в собі.

Симпатичной і доброю, але закомплексованою і сором'язливою панночці набагато складніше знайти собі хлопця до душі, чим не дуже привабливою, але впевненою собі дівчині. Сором'язливі дами шукають або таких же боязких хлопців, або вибирають тих, хто не користується популярністю через свого неадекватної поведінки. В результаті і думка про чоловіків складається відповідне.

Представники сильної половини людства довіряють не тільки своїм очам, але і дівчині. Якщо вона сумнівається в собі, вважає себе негідною хорошого ставлення, то і хлопець буде вести себе аналогічно.


При цьому скромність і невпевненість у собі - це різні речі.

Чи є у вас проблеми з самооцінкою, на чому вони базуються? Спробуйте подивитися на себе очима сторонньої людини і зрозуміти, яка ви насправді. Більшість проблем і комплексів з'являються, не маючи реальної підстави.

Якщо ви дійсно повненька, то приводите тіло в порядок; якщо недоглянута - сходіть в салон краси і до косметолога, поновіть гардероб. Все це робити потрібно тому, що ви себе любите, а не тому, що так треба. Можливо, є сенс звернутися до психолога, щоб він допоміг вам повірити в себе. Пам'ятайте, що думка матеріальна, про що думаєте - то і отримаєте в результаті.