Примхлива мода кожен сезон підносить якийсь тренд на вершину, а інший скидає вниз. І сумки не є винятком: з настанням практично кожного сезону з'являються нові тенденції, які модниці пильно відстежують і тут же втілюють у життя.

Чим хороший сезон 2013, так це тим, що виділити один-єдиний тренд неможливо. Модні і великі, і маленькі сумки, і ретро 50-х років, і хутряна обробка .. Але про все по порядку.

Сезон 2013 приніс справжній хутряний бум - шикарні хутряні сумки представлені у всіх колекціях дизайнерів сумок. Для осінньо-зимового сезону актуальний хутро будь-якого виду і будь-якої довжини: стрижений коротко або довгий, натуральний або штучний, в натуральній колірній гамі або з яскравими принтами. Хутром обробляються сумки абсолютно різних стилів.

Ще один тренд - незвично яскраві моделі для осінньо-зимового сезону в соковитих червоних, помаранчевих, рожевих тонах. Вони не дадуть вам загубитися в натовпі і стануть яскравим акцентом у вашому образі.

Що стосується розміру сумок, то він може бути будь-яким: від крихітного, прямо-таки лялькового, до супервместітельного.


Модні також сумки через плече, правда, вони стали менше розміром і з більш чіткими геометричними формами і лініями, ніж раніше.

Що стосується матеріалу сумок, то безумовне лідерство утримує крокодиляча шкіра і шкіра пітона. Причому досить демократична мода допускає використання не тільки натуральної крокодилячої шкіри, але і її імітації - якісної штучної шкіри, які часом виглядають нітрохи не гірше натуральних аналогів. Саме такі гостро модні сумки пропонує інтернет магазин жіночі сумки gilda tonelli.

Елегантні клатчі увійшли в моду ще кілька льон назад і зберігають актуальність донині. Стильний клатч лаконічного дизайну можна використовувати в якості щоденного аксесуара, а от для виходу в світ інтернет-магазин topavenue.ru пропонує клатчі, багато декоровані стразами, вишивкою та паєтками.