кардіганами називається жакет на ґудзиках, без коміра і з глибоким вирізом, в'язаний або зшитий по фігурі. Винахід цього предмета одягу приписується британському графу кардіганами - військові піддягали його під мундир, щоб не так мерзнути. Саме тому на класичному кардігані відсутня комір.

В'язаний кардиган - виключно комфортний предмет туалету. Він чудово поєднується і з прямою спідницею, і з джинсами, і з класичними брюками. В'язаний кардиган, навіть якщо він виконаний в строгій формі, залишається зручним і затишним.

Кардиган, крім зручності, має ще одну важливу перевагу: він практично універсальний. Навіть якщо у вашому офісі панує суворий дрес-код, кардиган в класичному стилі чудово впишеться в нього, кілька пом'якшуючи строгий образ, роблячи його жіночним і м'яким.

Платье може стати прекрасною альтернативою офісному жакету в поєднанні з класичними брюками/спідницею-олівцем і відповідної блузкою. Його можна доповнити такими декоративними елементами, як поясок або шнурок на талії.

У прохолодний весняний або літній вечір трикотажний кардиган буде дуже до речі.


Він відмінно підходить як до джинсів, так і до легких суконь, а кардиган з тонкого трикотажу дуже ефектно виглядає з лосинами.

Як правило, кардигани витримані в досить нейтральних тонах, так що вони прекрасно поєднуються з водолазками або тонкими светрами сміливих яскравих забарвлень. З весняними чи літніми сукнями кардигани теж виглядають цілком доречно.

Оскільки кардиган застібається на гудзики, його можна носити по-різному: застебнутим зверху донизу або тільки на верхні або середні ґудзики. У цьому випадку кардиган фіксується на талії поясом.

Сьогодні кардигани в різних відтінках білого, чорного і сірого присутні в колекціях багатьох відомих дизайнерів. Виконані з тонкої вовни, вони можуть поєднуватися з будь-яким одягом, і, залежно від того, з чим їх надіти, будуть виглядати строго або нарядно.