Італія і піца в нашому розумінні невіддільні одне від одного. Піца - це головний внесок Італії у скарбничку світової кулінарії. Важко уявити собі, що спочатку піца була основною їжею італійської бідноти, адже сьогодні її їдять королі і жебраки, бізнесмени і студенти, селяни і професора, загалом, все і скрізь.

Щорічний Фестиваль піци в Неаполі наочно демонструє популярність піци в усьому світі. При цьому відомі вже не сотні, а тисячі найрізноманітніших рецептів піци, і щорічно з'являються нові. Важко сказати, з чим сьогодні не роблять піцу: м'ясо та птиця в будь-яких видах (відварні і копчені, солоні і мариновані), ковбаси та сосиски, шинка і окіст, риба і морепродукти, всі різновиди овочів, самі екзотичні приправи ...

Але є один інгредієнт, без якого піца НЕ БУДЕ піцою, - це сир. Саме завдяки сиру піца набуває неймовірно апетитний вигляд: плавлячись, сир утворює рум'яну ніжну скоринку, під якою ховається ароматна і соковита начинка.

Однак просто сказати "сир" - значить, нічого не сказати.


Існує найбільша безліч сирів, і Італія - одна з тих країн, чиї сири славляться на весь світ, зокрема, знамениті моцарелла і пармезан.

Для піци використовуються багато сортів сиру: вуджу згадані моцарелла і пармезан, а також гауда, емменталь, Шевр, грана, а гурмани віддають перевагу піці з таким вишуканим і делікатесним сиром, як рокфор.

Нерідко смачна італійська піца готується з декількома сортами сиру, які створюють неповторну смакову гаму. Однак не менш важливо враховувати і сполучуваність сиру з іншими інгредієнтами піци, які він повинен доповнювати, але не перебивати. Тому за багатовікову історію піци склалися певні традиції, який сир коли використовувати.

Так, наприклад, для класичної піци якнайкраще підійде сир пармезан. Якщо начинка складається з овочів, то злегка солонуватий присмак сиру Таледжу стане для них ідеальним доповненням. Сир Рікотта відмінно поєднується з помідорами або томатним соусом і різними травами.