Погано сидить костюм здатний зіпсувати враження навіть від самої хорошої чоловічої фігури. У той же час мистецтво кравця допоможе приховати деякі дефекти фігури і підкреслити її гідності. Ось чому чоловічий костюм потрібно вибирати дуже ретельно.

Перш за все, про тканини. Для чоловічих костюмів використовується якісна вовняна костюмна тканина, призначена спеціально для чоловічих костюмів. Більш дешеві варіанти можуть виконуватися з вовняної тканини з додаванням синтетики, такі костюми менше мнуться. У сучасному костюмі поєднуються зручність американського і елегантність європейського стилю.

Класичний чоловічий піджак може бути однобортним або двобортним. У однобортного піджака зазвичай дві або три гудзики, причому нижню під час носіння не застібають, на відміну від двобортного піджака, який завжди застібають на всі ґудзики.

Слід звернути увагу, щоб піджак сидів на фігурі гладко, без натяжений і складок, з урахуванням того, що буде носитися під ним (сорочка, светр, водолазка і т.п.).


Це можна визначити, звівши руки разом, - поперек спинки не повинно при цьому виникнути напруги тканини.

Врахуйте, що накладні кишені можуть бути тільки на спортивних піджаках і костюмах, а ось на діловому костюмі кишені прорізні і з клапанами , що робить фігуру візуально стрункішою.

Оптимальною вважається ширина брюк в стегнах, коли кишені щільно прилягають до тіла, а складки залишаються прямими і не розходяться. Тонкі, прямі, добре відпрасовані складки штанів є особливо важливою деталлю в зовнішньому вигляді чоловіка.

Вибираючи чоловічі костюми в Самарі або в будь-якому іншому місті, ви напевно звернете увагу, що низ брюках не підшитий, однак це не фабричний шлюб, а прояв турботи про клієнта.

На відміну від розміру, довжина брюк не може бути стандартною, у кожного чоловіка вона індивідуальна. У хороших магазинах зазвичай є майстер, який після примірки підганяє штани по росту. Довжина брюк повинна доходити до того місця, де черевик переходить в каблук.