Як відомо, аромати мають воістину магічними властивостями. Вони здатні викликати найрізноманітніші почуття, змінювати настрій і навіть хід подій. Ще відомо, що люди, які люблять один одного, підходять один одному по запаху, індивідуальним для кожного. Ці запахи дані нам природою при статевому дозріванні, а закладені були ще при розвитку в утробі.

Незважаючи на те, що ваш улюблений пахне для вас краще за всіх, гарним подарунком для нього може стати парфум. Це можуть бути духи, туалетна вода, або ж парфумовані засоби по догляду за собою. Як же вибрати відповідний аромат?

Почати, звичайно ж, слід з дослідження ринку. З кожним роком змінюється мода на різні аромати і їх поєднання, до того ж різні будинки моди, а також зірки, випускають ароматні композиції, що говорять про їх володаря "це само мужність", "це справжній чоловік", "це стильний чоловік". Якщо ж ви подаруєте молодій людині такі духи, він буде знати: "Я коханий чоловік".


Отже, аромат дожжен бути модним і краще, якщо відомим. Так ви будете впевнені в його якості. Не бійтеся, що всі модні хлопці будуть пахнути однаково - всі аромати змінюються на шкірі різних людей.

Незважаючи на те, що парфумерія в Уфі представлена багатьма марками, слід знати, що існують парфуми для різних випадків і часу доби . Так, густі й насичені аромати підійдуть для вечора, але ніяк не для ділової зустрічі. Крім цього, аромат повинен підходити певній людині за типом темпераменту. Так, меланхолікам підходять ванільні і жасминові ноти, можливий легкий аромат тютюну. Сангвініки люблять свіжі весняні аромати - цитрус, лемонграсс і т.п.

Вибираючи духи коханому чоловікові, не забудьте і про себе. Вам повинно бути приємно знаходитися поряд з ним і його ароматом. Це дуже важливо. Адже все має бути прекрасним, і коханий, і парфум, і його улюблений парфум ...