В останні роки ставлення до хімії стало не просто підозрілим, а різко негативним. На жаль, для цього є підстави, адже ті сурогати, які використовуються для надання кінцевому продукту смаку, виду і запаху, далеко не нешкідливі для нашого організму.

Зараз особливо цінується все натуральне, в тому числі і натуральна косметика . Але чи справді вона повністю натуральна? З правової точки зору натуральної може вважатися косметика, яка містить тільки натуральні рослинні компоненти, а також речовини тваринного або мінерального походження.

Крім того, такі речовини повинні бути отримані і оброблені тільки певними методами. Так, наприклад, більшість гіалуронової кислоти виробляють бактерії, змінені з генної технології, так що вони не повинні застосовуватися в "натуральній косметиці".

Для можливості більш тривалого зберігання натуральної косметики використовуються певні хімічні консерванти, які повинні бути чітко продекларовані.

Емульгатори, нехай і природного походження, нерідко бувають отримані з цих субстанцій шляхом хімічних змін.


Тобто вони в своїй основі фактично ідентичні багатьом консервантам, які застосовуються і в традиційній косметиці.

Проте, сертифікована натуральна косметика містить тільки рослинні речовини, по можливості без продуктів тваринного походження, і абсолютно не містить синтетичних добавок . Саме її пропонує магазин натуральної косметики http://mvbio.ru.

Переваг у цій косметики багато: вона не містить синтетичних консервантів, які можуть викликати алергічну реакцію; рослини, з яких виробляють натуральні масла і рослинні екстракти, вирощуються на спеціальних біологічно контрольованих плантаціях без використання пестицидів і мінеральних добрив. І ще один важливий фактор - ціна: натуральна косметика практично завжди дешевше дорогою розрекламованої косметики.