Будь народжувала жінка відповість на це питання тільки позитивно, і ось чому.

Вагітність - дуже складний період у житті жінки. В її організмі відбуваються важливі зміни на фізіологічному рівні, які часто завдають багато занепокоєння. Нерідко звістка про вагітність застає молоду жінку зненацька, і вона просто не знає, що і як має відбуватися протягом цих 9 місяців.

Незнання часто породжує необґрунтовану тривожність про стан дитини: чи правильно він розвивається, чи в змозі майбутня мама забезпечити його зростаючий організм усім необхідним, чи нормально те, що відбувається з нею самою?

Іноді відбувається і зворотне: жінка не звертає уваги на загрозливі симптоми, вважає, що "так і треба", і результатом може стати викидень або народження дитини з відхиленнями.

Ось для цього і потрібен календар вагітності, неважливо, чи буде він в журналі, книзі або на одному з численних сайтів в Інтернеті, присвяченому вагітності та пологах. Причому перебіг вагітності розписано в ньому не тільки по місяцях, а й по тижнях.

Як багато майбутніх матусь, вперше побачивши календар вагітності, зітхали з полегшенням, коли з'ясовувалося, що всі неприємні симптоми і погане самопочуття цілком укладаються в норму!

Однак медики, складові календар вагітності, ставлять своєю метою не тільки познайомити майбутню маму з тим, що відбувається з нею і в ній, а й попередити про можливу небезпеку при появі тих чи інших симптомів.


Це набагато надійніше, ніж по крупицях збирати інформацію на форумах, де найчастіше висловлюються непрофесіонали. Крім іншого, календар вагітності розрахунок терміну пологів дозволяє зробити з достатньою часткою ймовірності.

Календар вагітності цікаво вивчати навіть народжували жінки, які, здавалося б, повинні все знати про цей процес. У вас буде можливість порівняти свої відчуття в той чи інший період вагітності з даними, що приводяться в календарі. До речі, майбутнім татам теж дуже корисно з ним познайомитися, тоді він буде краще розуміти мати своєї майбутньої дитини.