Сьогодні ставлення до вагітних нареченим зовсім інше, ніж років 30-40 тому. У багатьох пар реєстрація шлюбу відбувається після декількох років спільного життя, коли вони, що називається, притерлися і вирішили обзавестися дитиною. Тому ні в якому разі не потрібно соромитися свого чарівного животика.

Щоправда, його (животика) наявність дещо обмежує вибір фасонів. Адже важливо, щоб не тільки майбутня матуся чудово виглядала, але і малюкові було комфортно, а це означає, ні в якому разі не затягуватися. Та й самій нареченій буде зручніше в більш вільному плаття, в якому їй належить провести цілий день.

Всі дизайнери моди одностайні у виборі фасону для вагітних наречених - це стиль ампір, або грецький стиль, коли лінія талії знаходиться під грудьми, а плаття вільно струмує широкими складками. І не потрібно думати, що такий фасон надто простий - є маса можливостей зробити плаття для вагітної нареченої по-справжньому шикарним.

Перш за все, варто акцентувати увагу на грудях, скориставшись спеціальним бюстгальтером.


Завдяки великому V-образним вирізу горловини ви будете виглядати більш стрункою. Дуже стильно виглядатимуть довгі облягаючі рукави, а ось "ліхтарики" підійдуть тільки худеньким вузькоплечий нареченим - вони візуально кілька збільшують фігуру. Такі весільні сукні для вагітних можна знайти в спеціальному каталозі.

Тканина для такого весільного плаття повинна бути струмує, спадаючої, найкраще підійдуть атлас, шовк, шифон на чохлі. Колірна гамма - ніжна, стримана: чи не сніжно-біле плаття, а кольору слонової кістки або шампанського, наприклад. Попередньо перегляньте каталог весільних суконь з цінами - цілком можливо, що в розділі для вагітних ви знайдете своє ідеальне плаття.

Будьте стримані у виборі прикрас та аксесуарів. Враховуючи ваше положення, надягніть туфлі на підборах тільки на церемонію реєстрації в РАГСі, а потім змініть їх на більш зручні, без каблука. Пам'ятайте, що ви не одна: всередині вас - маленький чоловічок, і йому має бути комфортно.