"Остров" на міській кухні - це не просто данина моді, а відродження старовинних традицій. Під "островом" є у вигляді вільно стоїть незалежний елемент дизайну кухні, на який виноситься ряд функціональних предметів, зокрема, робоча поверхня, на якій і проводиться основна робота з приготування їжі. Шафи для кухонного начиння і вбудована побутова техніка (посудомийна і пральна машини, холодильник і морозильна камера тощо) розміщуються, як правило, уздовж стін.

Така організація кухонного простору можлива, природно, тільки в кухнях досить великої площі і з повним правом може вважатися більш ергономічною, ніж у великій лінійно організованою кухні. Ергономіка кухні покликана оптимально організувати робочий простір так, щоб на процес приготування їжі йшло менше часу і сил.

Один з основних принципів ефективного використання простору на кухні - так званий кухонний робочий трикутник. Його вершинами є холодильник, раковина і плита, і це і є основна зона, в якій доводиться пересуватися господині в процесі приготування їжі.

Основним аспектом ергономіки як раз і є оптимальна організація зон найбільшої активності.


"Острівна" і "півострівна" планування являють собою самий підходящий спосіб скоротити відстань між функціональними зонами. Такий вільно стоїть елемент може використовуватися для будь-яких видів діяльності, які супроводжують приготування їжі. Таким чином, кухонні меблі та дизайн кухні оптимально відповідають виконуваним завданням і створюють максимум зручностей для господині.

Під стільницею "острова" може розміщуватися посудомийна машина, духовка, винний шафа, компактний холодильник без морозилки (такий холодильник зручний в зоні готування, якщо у віддаленій частині кухні є великий холодильник). Над виносним блоком зазвичай розташовується підсвічування, тут же буде дуже ефектно виглядати менсола - прикріплена до стелі декоративна полку. Бажано, щоб ширина проходів навколо "острова" була не менш 1-1,2 м.