Холодильник Самсунг, як і будь-яка складна техніка, має не тільки переваги, а й недоліки.

Під маркою Самсунг випускається широкий модельний ряд холодильників; це і найпростіші, досить доступні за ціною моделі, і суперсучасні моделі з вбудованим комп'ютером, що відповідає за роботу пристрою. Крім цього, у ряду моделей цікавий дизайн, незвичайний колір і вбудовані дзеркала. Тому можна підібрати холодильник Самсунг під будь-який інтер'єр кухні і будь-які побажання покупця.

Найбільш затребувані холодильники Самсунг з системою No Frost - вона встановлюється практично у всіх нових моделях даної марки. Розглянемо для прикладу холодильник Samsung RL41SBSW.

Система No Frost забезпечує охолодження продуктів за допомогою обдування холодним повітрям. Продукти при цьому не перемерзають, що не пересихають і не завітрюються. Правда, слід врахувати, що при такій системі продукти потрібно зберігати в закритому вигляді: в каструлях, поліетиленових пакетах або в спеціальних закритих контейнерах.

Розподіл температури в камері здійснюється рівномірно.


Різниця температурних режимів на верхній і нижній полиці може становити до 2 ° C, у той час як у звичайних холодильниках вона становить 5-6 ° С. До того ж в холодильнику Самсунг з системою No Frost повітря, як правило, набагато холодніше, ніж у звичайних холодильниках, і не відбувається намерзання льоду.

Важливо, що холодильник самсунг працює практично безшумно. Він відноситься до класу енергозбереження А.

Судячи з відгуків користувачів, вони відзначили у холодильника Самсунг всього два недоліки: по-перше, у нього немає жорсткої верхньої кришки, тобто наверх нічого не можна поставити; а по-друге, у нього трохи нагріваються бічні стінки. Чи можна це вважати дійсно серйозними недоліками, вирішувати вам. В основному ж всі покупці відзначають надійність, довговічність і зручність користування холодильниками Самсунг.