Навряд чи знайдеться сьогодні людина, яка ризикне пити воду з-під крана. І справа не стільки в її сумнівну смаку, скільки в хімічному складі, який явно не сприяє збереженню здоров'я. Можна, звичайно, воду відстоювати, використовувати для її очищення хитромудрі фільтри, але все це вимагає часу, а в умовах офісу і зовсім не представляється можливим.

Так що ж робити, щоб вода - джерело життя не завдавала шкоди нашому здоров'ю? На це питання давно знайдений дуже проста відповідь: замовляти доставку бутильованої води в офіс і додому. За цілком помірну плату ви забезпечите себе водою відмінної якості і смаку, яку не тільки приємно пити, але і зручно використовувати для приготування чаю та кави і навіть приготування їжі.

Бутильована вода доставляється в будь-який зручний для клієнта час. Вона дозволяє уникнути проблем зі здоров'ям, які обумовлені вживанням великої кількості солей кальцію і магнію - ці солі містяться у водопровідній воді, викликаючи її жорсткість і, як наслідок, розвиток захворювань нирок.

Доставкою бутильованої води сьогодні займається безліч компаній .


Конкуренція між ними постійно зростає, і це йде тільки на користь споживача. Для офісів це практично єдина можливість забезпечити співробітників якісною водою, тому керівники давно включили замовлення на доставку води в офіси в перелік обов'язкових заходів щодо забезпечення нормальних умов праці персоналу.

Останнім часом з'явилася і нова послуга - доставка чаю в офіс. Він приготований на основі очищеної води і відрізняється чудовим смаковим і ароматичним букетом. Замовити доставку чаю в офіс можна як по телефону, так і по інтернету.

Погодьтеся, не дуже приємно тягнути на собі важкі сулії, щоб забезпечити свою сім'ю якісної, екологічно чистою питною водою. Для багатьох це непосильна праця, і ось тут не обійтися без служби доставки води додому. Її співробітники оперативно доставлять і самі піднімуть важку тару з водою в офіс або в квартиру. Сьогодні служби доставки стали справжнім джерелом чистої питної води!