Незважаючи на те що Перу знаходиться на іншому континенті, є чимало охочих відправитися в поїздку в одну з найбільших країн Латинської Америки. Якщо ви твердо вирішили самостійно здійснити бронювання готелів, лютий - оптимальний період для резервування номера за умови, що відпочинок в Перу планується на весняно-літній період. Самостійний підбір варіанту проживання в Перу має свої переваги, адже це можливість вибрати готель за своїм смаком.

Знайомство з країною самостійні туристи воліють починати з її столиці - Ліми. Це стародавнє місто в 1535 році заснував іспанський конкістадор Франсіско Пісарро. Сьогодні цей найбільший населений пункт країни з туристичною метою щорічно відвідують мільйони туристів з усього світу: їх цікавить, в першу чергу, його історична спадщина, а також природні пам'ятки.

Обов'язковий пункт екскурсійної програми - знайомство з історичним центром Ліми , де збереглися архітектурні зразки колоніального періоду. Багато об'єктів внесені ЮНЕСКО до Списку Всесвітньої спадщини. Одним з таких пам'ятників є монастир і церква Сан-Франциско. На території комплексу знаходиться багато підземних тунелів і гробниць; також тут розміщені колекції Музею релігії.

Якщо залишиться трохи вільного часу, обов'язково слід відвідати міські музеї. Наприклад, у Музеї золота представлено близько двох тисяч виробів з цього благородного металу, які належали древнім культурам. Глиняний посуд, тканини, мумії та багато інших експонатів виставляються в Музеї археології; також тут містяться кам'яні моноліти, що датуються I тисячоліттям до н. е.

Одна з головних переваг самостійного туру в Ліму - можливість вибору вигідних у фінансовому плані варіантів проживання і перельоту. Бувалі туристи на власному досвіді переконалися, що поїздку значно здешевить раннє бронювання авіаквитків, а чим ближче до дати вильоту, тим дорожче обійдуться квитки.


Тому відвідувати ресурси, що пропонують таку послугу, слід за кілька місяців до початку запланованої поїздки до столиці Перу.

Мабуть, найбільший інтерес туристів викликають археологічні комплекси, такі як Уака-Пукльяна, Уака-Уальямарка і Пачакамак. Перші два розташовані в межах міста; останній перебуває на відстані 40 км від Ліми. На території комплексів можна побачити усічені піраміди доінкськи епохи, палаци, древні храми та інші споруди: багато їх були побудовані ще до нашої ери.

Багато любителів старовини вносять в маршрут свого самостійного подорожі в Перу відвідини руїн міста Карал: тут мешкала найдавніша цивілізація Америки. Це унікальне місце, якому за підрахунками археологів близько 5 тисяч років, знаходиться в долині супі. Туристи мають можливість обстежувати руїни храмів, пірамід, амфітеатрів, житлових будівель та інших споруд.

Гроші, зекономлені на організації самостійного туру, можна витратити на покупку сувенірів, таких як предмети національного одягу, пончо, сомбреро, маски, пряжа, прикраси. Також туристам обов'язково слід скуштувати страви національної кухні, відвідати проведені в місті численні заходи, які познайомлять з самобутньою перуанської культурою.

Подорож в Перу подарує туристам незабутні враження. Якщо мета поїздки - екскурсійна, поселятися слід недалеко від історичного центру міста. Тому, перш ніж здійснити бронювання готелів в Лімі онлайн, слід переконатися, що готель знаходиться в безпосередній близькості до головних історичних та культурних пам'яток столиці Перу.