Витяжки виробництва італійської компанії Kuppersberg відмінно зарекомендували себе на російському ринку. Вони відповідають найвищим критеріям ефективності, дизайну та вимог безпеки. Ексклюзивні особливості витяжок Kuppersberg зробили їх лідерами у своєму сегменті ринку:

• Застосування найсучасніших технологій з уловлювання диму.
• Виключно низький рівень шуму. Завдяки звукоїзолірующим панелям шум ефективно поглинається навіть при високій швидкості руху повітря.
• Електронні та механічні системи управління, наявність автоматичного захисту силових блоків від перегріву.
• Застосування в конструкції витяжок незаймистих матеріалів.

Витяжки Kuppersberg - це високотехнологічна продукція, яка забезпечує простоту користування, безшумність і надійність. Їх ексклюзивна особливість полягає в плавному, а не ступінчастому підвищенні потужності. Важливим достоїнством витяжок Kuppersberg є їх дизайн, який дозволяє їм гармонійно вписатися в будь-який кухонний інтер'єр.

Компанія Kuppersberg випускає широкий модельний ряд різноманітних витяжок: плоскі підвісні та вбудованих, купольні і острівні, у різних стилях (модерн, кантрі та ін.).


Кожен покупець зможе вибрати для себе витяжку Kuppersberg потрібного йому розміру, форми, кольору і стилю.

Острівні витяжки Kuppersberg можуть розташовуватися в будь-якому місці кухні, розширюючи можливості дизайну її інтер'єру. Вбудовувані витяжки, вмонтовані в підвісну кухонну шафу, дозволяють приховати повітропровід, а висувна панель - збільшити поверхню забору повітря і полегшити управління. Купольні витяжки Kuppersberg чудово виглядають і в ультрасучасних кухнях, і в кухнях з класичним дизайном.

Лаконічні за формою витяжки класу модерн відрізняються строгістю і витонченістю ліній і прогресивним дизайном, який широко використовує сучасні матеріали, в тому числі міцне загартоване скло та високоякісну сталь. Кухонні витяжки кантрі - ідеальна модель для кухонь в класичному стилі з фасадами з натурального дерева.