Довгий час сонцезахисні окуляри в нашій країні не визнавали - вважалося, що від них погіршується зір. Дійсно, окуляри вітчизняного виробництва сильно відставали від імпортних аналогів, насамперед американських, так що там було що покритикувати.

Однак коли в середині 60-х років на радянських екранах почали з'являтися американські фільми з акторами в сонцезахисних окулярах Ray Ban Wayfarer, наші співвітчизники змогли побачити, якими повинні бути справжні сонцезахисні окуляри.

Сонцезахисні окуляри Ray Ban, виготовлені з високоякісного пластику, перетворилися на класичний аксесуар для літнього часу. Ray Ban окуляри Wayfarer стали не тільки модним, але і престижним аксесуаром.

Ця марка, що з'явилася на початку 1950 років, моментально завоювала неймовірну популярність, кількість продажів неухильно зростало, і тепер, через більш ніж півстоліття, можна з упевненістю сказати, що окуляри Ray Ban по праву займають лідируючі позиції серед всіх інших брендів сонцезахисних окулярів:

• Завдяки високій якості лінз виключені сонячні відблиски, незалежно від кута падіння світлового променя на їх поверхню.• Окуляри забезпечують ефективний захист сітківки ока від негативного впливу ультрафіолетових променів, що зберігає зір їхнього власника.
• Окуляри Ray Ban Wayfarer чудово захищають очі від втоми, їх можна носити як завгодно довго, не боячись побічних ефектів, а завдяки надійній фіксації лінз в оправі їх випадання в будь-який, навіть досить складній ситуації виключено.
• Футляр, в якому продаються Ray Ban окуляри Wayfare, не тільки дуже зручний, але і стильний.

В даний час в лінійку сонцезахисних окулярів Ray Ban входить безліч моделей сонцезахисних окулярів, включаючи класичні, ультрамодні і елітарні. Виробники передбачили також випуск спеціальних окулярів для тих, хто веде автомобіль, і навіть окуляри для занять спортом.