Справжнім проривом в області естетичної косметології став розроблений в Південній Кореї метод, що отримав назву мезоніті. Ця унікальна методика, заснована на традиціях східної медицини, дозволяє відтворювати колаген. А адже саме завдяки каркасу з колагену наша шкіра залишається еластичною і пружною.

З роками природна вироблення колагену знижується, і шкіра внаслідок цього в'яне і старіє. Суть омолодження шкіри за допомогою методу Мезоніті полягає в тому, що за допомогою ін'єкційної голки-провідника під шкіру в тканину вводиться спеціальна нитка. Сама голка зі спеціального медичного сплаву володіє феноменальною гнучкістю, тому лікар має всі можливості, щоб якісно сформувати рельєф шкіри.

Відбувається ніби штучне "армування" шкіри за допомогою мезонітей. Самі мезоніті - це 3D структури, які сплітаються з полідіаксона. Цей унікальний біосумісний матеріал для швів абсолютно безпечний для організму, він не викликає алергічних реакцій і відторгнення. За 6-9 місяців після введення мезоніті повністю розсмоктуються, а шкіра протягом двох років залишатиметься підтягнутою і пружною.

Мезоніті - це не тільки ефективна, але і абсолютно безпечна процедура омолодження.


Вона отримала широке поширення в Європі не в останню чергу завдяки тому, що може поєднуватися з будь-якими апаратними методиками омолодження.

У порівнянні з пластичними операціями 3-D мезоніті мають цілий ряд очевидних переваг: введення мезонітей здійснюється практично безболісно і з мінімальним пошкодженням тканин; час реабілітації вкрай мало, а ефект очевидний вже після першої ж процедури. Ніяких небажаних реакцій в місцях введення мезонітей не виникає, оскільки вони повністю сумісні з тканинами шкіри.

Використання мезонітей на тілі призводить до нівелювання в'ялих складок на підборідді, шиї і грудей; нерівностей шкіри після проведення хірургічної ліпосакції, а також атонічная шкіри в найбільш проблемних зонах (стегна, плечі, живіт, область сідниць).