Велосипед для дитини 2-4 років - це перший "особистий" транспорт і можливість продемонструвати свою самостійність всьому світу. У той же час це не просто нова іграшка, але і свого роду відмінний тренажер для зміцнення м'язів, координації рухів і орієнтації в просторі.

Класичний триколісний велосипед з цієї точки зору є оптимальним вибором з точки зору функціональності та безпеки . Сучасні виробники створюють виключно ергономічні моделі, на яких малюк буде відчувати себе надійно і зможе проїхатися "з вітерцем".

Вибираючи триколісний велосипед, слід звернути увагу на ряд моментів. Найчастіше у таких велосипедів сидіння у формі стільчика, яке регулюється по висоті.

Щоб їзда була м'якою і безшумною, краще вибирати колеса з гумовими покришками, а не з пластиковими, адже дитина напевно буде їздити на велосипеді не тільки по вулиці, але і вдома, так що подбайте і про свій спокій теж. Бажано, щоб колеса були широкими - це забезпечує більш високу прохідність по піску, траві або гравію (це особливо актуально для дачі або заміського будинку).

Ну і який же дитячий велосипед без дзвінка! Приготуйтеся до того, що спочатку малюк буде дзвонити безперервно, адже це так цікаво! А от наявність ручного гальма на задніх колесах зацікавить швидше батьків - з його допомогою вони зможуть зупинити велосипед в будь-який момент, навіть на похилій поверхні.

Зверніть увагу, щоб біля керма був обмежувач, в іншому випадку кермо може сильно вдарити дитину в область живота при різкому повороті.


Виробник kettler велосипед триколісний постачає всім, що необхідно, щоб уникнути травмування малюка. Не забутий навіть багажник - зручна пластикова ємність, де малюк зможе возити свої формочки і лопатки для піску.

Крім того, kettler велосипед триколісний оснащує ще й знімно-розбірною ручкою для батьків: це допоможе їм координувати рух дитини, підтримувати його в "складних дорожніх ситуаціях" або просто возити, коли він втомиться крутити педалі.