Шафи-купе міцно увійшли в наш побут і зайняли гідне місце в самих різних місцях квартири: у вітальнях і прихожих, в спальнях і дитячих. Шафи-купе дозволили перетворити непотрібні ніші і виступи в зручні елементи конструкції і тим самим створили додаткове місце для зберігання речей в тісних квартирках.

Шафи-купе стали не просто популярним, а, можна сказати, незамінним предметом меблів. Вони дозволяють разом вирішити безліч проблем з необхідними речами: те, що ми носимо, зручно розміщується на вішалках, полицях і в висувних ящиках; несезонні речі відправляються на антресолі, а всякі дрібниці, які так важко буває знайти саме тоді, коли вони потрібні (шкарпетки, колготки, рукавички тощо), знаходять своє постійне місце в зручних сітчастих корзинах.

Здавалося б, в меблевій моді важко придумати щось нове, особливо коли існує стільки різноманітних моделей шаф-купе. І, тим не менш, дизайнерам меблів це вдалося. Так з'явилися на світ кутові шафи купе, які ще більше розширили можливості використання цього практичний предмет меблів.

Основна проблема дизайну інтер'єру в невеликих квартирах полягає в тому, щоб розмістити всі необхідні предмети меблів, але не створювати при цьому враження перевантаженості, захаращеності простору.


Кутові шафи-купе з блиском вирішують цю задачу завдяки своїм більш компактним розмірам при збереженні функціональності. Більше того, використання кута значно розширює їх внутрішній об'єм, а значить, з'являється додаткове місце, куди можна прибирати такі побутові предмети, як пилосос, прасувальна дошка, складаний тренажер і т.п.

Сьогодні компанія "Сонячна тура "надає широкий вибір шафи купе. Зайшовши на її сайт sunboat.ru, ви зможете підібрати оптимальну модель шафи-купе для своєї квартири.

Різноманітні варіанти внутрішнього наповнення, фасадної поверхні в самих різних стилях і з найрізноманітніших матеріалів, відмінну якість, надійність і довговічність - все це робить шафи-купе від компанії "Сонячна тура" кращим вибором на меблевому ринку!