Ліпотрансфер - це збільшення молочних залоз власним жиром. Як і двадцять років тому, так і зараз ця тема викликає численні дискусії, деякі вважають за доцільне застосовувати ліпотрансфер молочних залоз у пластичній хірургії, інші ж проти. Протягом 20 років ліпотрансфер молочних залоз був під забороною у зв'язку з тим, що було недосконале обладнання, і, як результат, спостерігалися численні ускладнення. В даний час процедура збільшення молочних залоз знаходиться на зовсім іншому рівні, завдяки новим методикам і розробкам, в тому числі, водоструминної ліпосакції, застосуванню зовнішніх сучасних еспандерів, збагаченню жиру стовбуровими клітинами. Проведено досить багато досліджень, які підтверджують безпеку ліпотрансфера.

Збільшення молочних залоз методом ліпотрансфера застосовується в декількох випадках, наприклад, при асиметрії або недостатньо вираженому обсязі молочних залоз, при ускладненнях, що виникли в результаті використання силіконових імплантатів, і в випадках, коли відбувається видалення молочних залоз в результаті ракового ураження.

Можливе збільшення грудей власним жиром за допомогою методу BEALI - це операція, яка займає близько 90 хвилин.


Вартість її від 120.000 рублів. Проводиться вона під спинномозковою анестезією із застосуванням місцевої анестезії. Ліпотрансфер - досить коротка процедура, через 4 години після її проведення пацієнт може їхати додому. Після проведення ліпотрансфера молочних залоз спостерігається незначний больовий синдром. У післяопераційний період необхідно дотримуватися рекомендацій лікаря і вже через кілька місяців можна повернутися до звичного способу життя.

Ліпотрансфер - це операція, і до неї необхідно підготуватися: здати всі аналізи, підтвердити відсутність запальних процесів, виключити наявність пухлиноподібного освіти . Також обов'язковим є спостереження пластичним хірургом як на початку процедури, так і через 3 місяці, коли видно остаточний результат ліпотрансфера молочних залоз.