Все нове - це добре забуте старе. Ось і кардиган, який років 30-40 тому був "останнім писком" моди, знову повернувся і зайняв своє законне місце в нашому гардеробі. Правда, зараз його варіації набагато різноманітніше: кардигани можуть бути на ґудзиках і без них, трикотажними або вовняними, тонкими або об'ємними грубої в'язки. Кардиган можна використовувати для створення будь-якого образу в залежності від його характеристик.

Вибір кардиганов сьогодні багатющий: кардигани в Інтернет магазині відрізняються різноманітністю фасонів і стануть практичним елементом базового гардероба. Однотонний приталений кардиган на ґудзиках з довгим рукавом або три чверті - це класика жанру, а ось довгий і щільний вовняний кардиган успішно заміняє демісезонне пальто в міжсезоння.

Цікаво, що кардигани стали предметом не тільки жіночого, але і чоловічого гардероба. У поєднанні з класичними брюками кардиган вносить в образ чоловіка елемент ретро-стилю, а от з джинсами і білою футболкою - щось романтично-хуліганське.

У жіночій моді кардиган теж часто поєднують з джинсами, футболкою і ботильйони - варіант цілком демократичний і дуже привабливий.


Кардиган з широким шкіряним ременем відмінно підкреслить талію і при цьому буде виглядати в повній відповідності неформальному стилю casual.

Взагалі кардиган дуже демократичний і варіативний за своєю суттю, особливо за сучасної тенденції поєднувати все з усім, наприклад, строкатий кардиган з прінтована сукнею. Більш лаконічно виглядає тонкий кардиган щільними колготками і високими чобітьми; бажано, щоб він був на кілька розмірів більше, ніж потрібно, а відмінним доповненням образу стане масивне кольє.

Різноманітні можливості вписати кардиган в будь-який ансамбль і створити при його допомозі новий образ зробили його базовою річчю нашому гардеробі, яка ніколи не втратить своєї актуальності, хіба що буде дещо змінюватися відповідно до змінних трендами. Але, по суті, вони завжди будуть залишатися практичними, комфортними і - коханими.