Для любительок шопінгу, які мають невичерпним запасом часу, немає нічого приємнішого, ніж переходити з одного бутіка в інший, вивчаючи нові колекції і відбираючи виключно брендові речі.

У звичайних жінок, чиє життя наповнене роботою і турботами про сім'ю та дітей, часу на такий шопінг, як правило, не вистачає. Однак вони теж прагнуть бути на висоті і стежать за новинками моди, а ось шопінгом займаються не звичайним, а віртуальним, затишно влаштувавшись на дивані з ноутбуком та чашкою кави.

Якщо ви колись бродили по Інтернету в пошуках модних новинок і випадково потрапили в інтернет магазин одягу http://artikstudio.ru/, то обов'язково станете його постійно відвідувачкою! Це саме те, що потрібно для жінки, яка звикла елегантно одягатися і вже знайшла свій стиль. Наш магазин відрізняється тим, що ми вибрали в якості цільової аудиторії саме таких жінок - сучасних, стильних, які можуть бути і діловими, і розкутими, але при цьому завжди віддають перевагу брендовому одягу!

Увага наших відвідувачок незмінно привертають колекції англійського бренду Vivienne Westwood.


За 30 років свого існування бренд придбав величезну популярність не тільки в молодіжному середовищі, а й серед жінок різного віку. Вів'єн Вествуд вкладає у свої колекції не тільки свій дизайнерський талант і вроджений оптимізм, а й переконання, що стильний одяг створюється для реальних людей, а не тільки для подіумів.

Краще тому підтвердження - спідниці Vivienne Westwood, широко представлені в нашому магазині. У кожній спідниці з колекції Вествуд є своя фішка, своя родзинка: бездоганний класичний крій раптом доповнюється якоюсь деталлю, яка надає суворої ділової спідниці щось романтичне або завзяте.

Відмінний доповненням до такої спідниці стане жіночий светр Vivienne Westwood в самому різному стилі: від стриманого класичного до самого сміливого і навіть епатажного.

Формуючи свій гардероб з брендових речей, ви не тільки проявляєте свій смак, але і створюєте власний образ - образ сучасної жінки, що йде в ногу з часом і знає, чого вона хоче!