Для багатьох людей халат є невід'ємним атрибутом в домашній обстановці. Однак халати носять і лікарі, і кухарі, і хіміки. В силу їх специфічної діяльності асортимент такої продукції набагато менше, ніж аналогічні домашні варіанти.

Відмінність по стилю і кольору

Сучасні халати не тільки підкреслюють стиль та індивідуальність, а й можуть багато розповісти про характері свого власника. Сучасні чоловіки віддають перевагу моделі насичених темних відтінків (чорний, бардовий і синій), тому більшість халатів, запропонованих на ринку, виконуються саме в такому стилі.

Серед молодих дівчат популярністю користуються ніжні оксамитові відтінки халатів. Для дітей підійдуть рожеві, помаранчеві моделі або моделі із зображенням улюблених героїв мультфільмів.

Вибір тканини

При виборі халата слід звернути увагу на його тканину. Наприклад, синтетичні вироби відрізняються низькою ціною, простотою в догляді і ідеально підходять для домашніх справ.

Махрова тканина чудово підходить для банних моделей, так як добре вбирає вологу, зберігає тепло і дозволяє шкірі дихати.


Вибираючи такий халат необхідно звернути увагу на форму і товщину петель, а також спосіб їх плетіння. Майте на увазі, що подібні халати не надто довговічні.

Покрий вироби

При виборі халатів слід звернути увагу на його внутрішні шви. Наявність добре оброблених швів дозволить уникнути натирання і почуття дискомфорту під час його шкарпетки.

Серед більшості жінок популярністю користуються вироби з бавовни, шовку і мікрофібри. Вибираючи жіночі халати необхідно звернути увагу на виробника. Так, жіночі халати з Іваново відрізняються різноманітністю тканин і фасонів, які підкреслять будь-яку фігуру.

Наостанок варто відзначити, що при виборі такої домашнього одягу як халат, необхідно враховувати не тільки модні тенденції, але і свої особисті переваги, і свій спосіб життя.