В останні роки популярність виробів з трикотажу неухильно зростає. Він практично витіснив такі тканини, як ситець, сатин і фланель, з сегменту домашнього одягу. Дійсно, трикотажна домашній одяг набагато комфортніше в шкарпетці і дозволяє навіть вдома виглядати нарядно і привабливо.

У трикотажних виробів є цілий ряд незаперечних переваг перед іншими матеріалами, і перше з них - універсальність. Наприклад, дизайнери моди охоче створюють жіночі костюми з трикотажу, призначені для ділових жінок, в яких вони виглядають завжди елегантно. У той же час з трикотажного полотна шиють і домашні костюми, сукні, туніки і т.д.

Для активних занять спортом і вилазок на природу трикотаж просто незамінний, він також прекрасно підходить для прогулянок і набув поширення не тільки в молодіжному середовищі, а й серед усіх вікових категорій. Сьогодні в трикотажних костюмах можна побачити не тільки дітей і підлітків, а й їхніх батьків, бабусь і дідусів - у цього матеріалу воістину немає вікових обмежень!

Така популярність виробів з трикотажного полотна пояснюється, насамперед, його зручністю: вони еластичні, добре сидять на фігурі, не сковують рухи.


Широкий модельний ряд виробів з трикотажу дозволяє підібрати зручний одяг на всі випадки життя, для роботи і відпочинку, для будь-якого типу фігури, що важливо, особливо для повних жінок.

Трикотажне полотно має гарну повітропроникністю, дозволяє шкірі дихати. У залежності від щільності трикотажу вони можуть бути і теплими, і прохолодними; в тонких трикотажних сукнях, сарафанах, кофточках влітку не жарко.

Ще одним істотним плюсом трикотажних виробів є їх практичність і довговічність. Так, домашні костюми з Іваново, виконані з трикотажного полотна, практично не мнуться, не линяють при пранні і не вигоряють на сонці.

Взагалі іванівський трикотаж вже завоював лідируючі позиції на ринку трикотажних виробів. Його високу якість при доступній ціні добре відомо споживачам і стало найкращою рекламою для різноманітних за стилем, барвистих і модних виробів.