"Це просто фантастика!" Саме таку фразу вимовляє більшість людей, які вперше побачили постільна білизна з ефектом 3D. І з ними важко не погодитися, настільки реалістичним і об'ємним здається зображення на таких звичайних речах, як постільна білизна.

Це ноу-хау в текстильній промисловості стало справжнім проривом у світ нових технологій. Причому таке постільна білизна відмінно виконує свої прямі функції: воно гігієнічно, гіпоалергенні, прекрасно пропускає повітря, до того ж практично не мнеться і навіть після багатьох прань зберігає чудовий зовнішній вигляд.

Як і будь-яке якісну постільну білизну, воно виготовляється з натуральних тканин, найчастіше з сатину - бавовняної тканини з ниткою подвійного плетіння, що дозволяє фарбам довше триматися на тканини і більш реалістично передавати картинку.

Зображення наноситься методом ФотоПринт, завдяки чому воно виглядає об'ємно і натурально. Довговічність картинки забезпечується глибоким проникненням фарби в структуру волокон.


Незалежно від того, що зображено на постільній білизні - картинки природи, геометричні малюнки, види нічного міста, квіти, екзотичні птахи і тварини, все це не просто барвисто, а виглядає як справжнє завдяки сучасним технологіям, що дозволяють передати барвисту і точну картинку аж до найдрібніших подробиць. Тому не варто лякатися, побачивши пантеру, яка вільно розляглася на вашому підодіяльнику, - це всього лише картинка!

До речі, однією з переваг використання постільної білизни з ефектом 3D є те, що відпадає необхідність у покривалі, адже постільна білизна 3D саме по собі стає головною прикрасою спальні, надаючи їй той чи інший настрій в залежності від картинки.

В комплектах постільної білизни з ефектом 3D, призначених для дітей, використовуються мотиви з мультиків і казок, причому нанесення люмінесцентної фарбою і злегка світяться в темряві. Така новітня технологія широкоформатного друку абсолютно нешкідлива для дитини.