Хочете знати про манікюр і педикюр все? Тоді вам просто необхідно потрапити на сайт http://nkcosmetic.com/! Бо саме тут ви дізнаєтеся всі тонкощі догляду за руками і нігтями, познайомитеся з новинками у цій сфері, а також зможете бути присутнім на майстер-класі справжніх професіоналів високого рівня.

Взагалі все, що представлено на сайті, - високого рівня. Ось, наприклад, бразильські СПА технології по догляду за ногами і руками. Почнемо з того, що тут пропонуються одноразові набори NK, що не викликають алергії

Завдяки такому набору ви зможете звести свій "чемоданчик краси" до мінімуму - вам більше не знадобляться солі, контейнери для води і цілий набір кремів "до "і" після ", адже в набір входить крем, основою для якого послужили натуральні рослинні компоненти з Бразилії.

Такий набір просто незамінний для будь-якого виду манікюру, а також обрізного і необрізної бразильського педикюру. Як його виконувати, ви у всіх подробицях дізнаєтесь на відеоуроку на сайті http://nkcosmetic.com/.

Вся необхідна інформація подається гранично наочно і зрозуміло.


Ви переконаєтеся, що манікюр - це не просто мінімальна обробка нігтів і покриття їх лаком, а цілий комплекс процедур, який можна виконати і самостійно, в домашніх умовах.

Отже, як правильно робити манікюр і що для цього необхідно ? До речі, все необхідне нескладно придбати тут же, на сайті, включаючи пилочки, кусачки, мило і сіль для ванни, засіб для розм'якшення кутикули і ще багато чого корисного і потрібного для того, щоб ваші нігті завжди мали блискучий в усіх сенсах вигляд.

Роблячи манікюр чи педикюр самостійно, не забувайте про дотримання гігієнічних правил, зокрема, про дезінфекції рук та інструментів спеціальним антибактеріальним засобом. Сеанс манікюру/педикюру - це одночасно і догляд за нігтями і руками за допомогою спеціального живильного крему. Завдяки цьому ваші ручки завжди будуть мати доглянутий вигляд і стануть предметом вашої гордості!