Італія в нашому уявленні - одна з найпрекрасніших і романтичних країн світу. У ній дивним чином поєднується тисячолітня історія і сучасність, яка цілком комфортно уживається з залишками древньої цивілізації, які можна зустріти на кожному кроці.

Неймовірні по красі пейзажі Італії, неймовірно темпераментні і доброзичливі італійці, величні старовинні палаци, особливий вигляд кожного італійського міста - все це робить Італію ідеальним місцем для святкування весілля романтично налаштованих пар.

Весілля в Італії стане не тільки надзвичайно яскравою подією, але і залишиться у вашій пам'яті на все життя, а весільна фотосесія в Італії допоможе вам і через довгі роки оживити кожну мить дня народження вашої родини.

Що може бути прекрасніше, ніж проплисти на гондолі під всесвітньо відомим мостом Ріальто в Венеції або разом милуватися заходом на березі моря в якомусь затишному італійському містечку, усипаному квітами, де кожен камінь буквально дихає історією! Тут завжди особливо радо зустрічають молодят, і ви будете почувати себе в оточенні справжніх друзів.

А уявіть собі, як чудово можна відсвяткувати весілля на одній з найкрасивіших і просторих вілл, розташованих на березі моря або серед пагорбів, суцільно покритих виноградниками, апельсиновими і оливковими гаями, де саме повітря, здається, напоєне любов'ю!

Кожне безцінне мить цього щасливого у вашому житті дня, яке подарує вам весілля в Італії, зуміє дбайливо закарбувати професійний весільний фотограф Артур Якуцевіч.


Великий досвід зйомки весільних фотосесій, зірке професійний очей, вміння майстерно вибудувати композицію кадру перетворюють його фотографії в справжній витвір мистецтва.

Роботи Артура Якуцевіча - це щось більше, ніж стандартні весільні знімки. Він дивно вміє передати те, що, здавалося б, передати не можна - атмосферу щастя і любові, яка, як аура, оточує молодят, так що навіть ваші внуки зможуть відчути її!