Є речі, без яких в сучасному будинку просто не обійтися, і пилосос стоїть у цьому ряду чи не першим. Незважаючи на величезну різноманітність моделей, традиційні пилососи діляться на дві групи: для сухого прибирання та миючі. Пилососи для сухого прибирання - найпростіші за конструкцією і найдоступніші за ціною. Пристрій миючих пилососів складніше, зате вони здатні виробляти більш якісну вологе прибирання.

Але все це відступає на другий план перед такою новинкою як пилосос робот, який здатний виробляти будь-які види прибирання і, що найголовніше, без участі людини . Такий розумний помічник істотно полегшує прибирання будинку і підтримує чистоту на належному рівні. А купити пилосос робот можливо в інтернет магазині Trobo.ru.

Завдяки розвитку технологій пилосос робот має всі шанси з'явитися в найближчі роки в кожному будинку, адже ціни на нього постійно знижуються. У той же час вдосконалюється робота робота-пилососа, він наділяється новими функціями і перетворюється, по суті, в робота-прибиральника.

Так, наприклад, деякі пилососи-роботи забезпечені ультрафіолетовою лампою, яка дозволяє позбутися шкідливих бактерій ; вони можуть за вашим бажанням протирати гладкі підлоги серветкою, можуть мати звукове сповіщення, датчик ступенів та інші додаткові функції.

Більш того, пристрій зовсім не обов'язково включати вручну: ви можете запрограмувати час, коли робот-пилосос повинен почати прибирання, і він сам включиться в потрібний момент, навіть якщо вас не буде вдома.


Можна запрограмувати навіть періодичність прибирання!

Дехто скаже, що пилосос робот можливо занадто дорога іграшка, однак це зовсім не так. В даний час вони мають дуже широкий розкид цін, у тому числі і цілком доступних для пересічного споживача.

Для прибирання двоповерхового котеджу або заміського будинку в три поверхи робот-пилосос абсолютно необхідний, якщо ви не хочете присвячувати чималу частину свого часу нескінченної прибиранні. А виконає він її настільки якісно, що позаздрить навіть найкраща господиня!