Останнім часом, мабуть, в рекламних цілях більшість дитячих іграшок для малюків у віці від півроку до трьох років стали іменувати розвиваючими. По суті, це абсолютно вірно, адже гра практично з будь-яким предметом сприяє розвитку різних умінь і навичок у дитини. У число розвиваючих потрапили і такі популярні вже багато десятиліть іграшки як брязкальця, пірамідки, матрьошки, найпростіші конструктори тощо.

При виборі іграшок вкрай важливо враховувати вік дитини. В принципі всі діти приблизно до півтора років звертаються з будь новою іграшкою однаково: вони беруть її в руки, трясуть, стукають нею об що попало, вертять з боку в бік, намагаються засунути в рот.

Ось чому будь-яка іграшка для цієї вікової групи повинна відповідати суворим вимогам безпеки і гігієнічності, щоб дитина не травмував себе і не завдав шкоди своєму здоров'ю внаслідок шкідливих хімічних речовин, які були виявлені, наприклад, в матеріалі низькоякісних китайських іграшок.

Наш інтернет -магазин дитячих товарів detimag.ru пропонує тільки якісні іграшки, виготовлені з матеріалів, які відповідають усім санітарно-гігієнічним вимогам.


У нас багатий вибір іграшок, які з повним правом можна назвати розвиваючими.

Існують різні класифікації іграшок: за віком, по розвитку певної навички, по типу, за матеріалом і т.д. Існують також багатофункціональні іграшки, які можна одночасно віднести до різних категорій. Такі іграшки, представлені в широкому асортименті в інтернет-магазині дитячих товарів detimag.ru, дозволяють дитині в процесі росту і розвитку відкривати для себе все нові можливості для гри.

А між тим кожна іграшка призначена не тільки для розваги дитини, а й для розвитку у нього певних навичок. Одним з основних завдань іграшок є розвиток у малюків дрібної моторики. Вчені довели, що рівень розвитку дрібної моторики безпосередньо впливає на розвиток інтелектуальних здібностей малюка і навіть на те, як він буде вчитися в школі.

За підтримки інтернет-магазину товарів для дітей detimag.ru