На російському ринку представлено така величезна кількість комплектів постільної білизни (КПБ), що покупцеві часом важко зорієнтуватися. Поряд зі звичними ситцем і бязью все більш широке поширення в якості матеріалів для КПБ набувають шовк (здебільшого штучний), сатин, поплін і сумішеві тканини.

Кожному споживачеві, стурбованому своїм здоров'ям і прагне до комфортного сну, відомо, що цим вимогам повною мірою задовольняють лише тканини, виготовлені з натуральних матеріалів. Ось чому при виборі КПБ звертають увагу не тільки на красу, а й на склад матеріалу.

З цієї точки попліновое постільна білизна представляється чудовим вибором. Почнемо з того, що він виготовляється з натуральної бавовни з характерним способом переплетення ниток, що розрізняються по товщині. В результаті на тканині утворюються невеликі поперечні рубчики. У порівнянні з бязью поплін більш м'який і гладкий, а завдяки благородному лиску він зовні нагадує сатин.

Свою назву поплін отримав від італійського "papalino", що означає "папський".


Це пов'язано з перебуванням папи римського в 15 столітті у французькому місті Авіньйоні, де для нього і почали виготовляти таку тканину. Спочатку поплін виготовлявся з вовни і шовку, але через деякий час стали використовувати і чиста бавовна.

Завдяки своєму натуральному складу поплін є екологічно чистим матеріалом. У нього багато й інших достоїнств: висока повітропроникність і вологопоглинання, низька сминаемость, простота в догляді, стійкість забарвлення і зносостійкість. До речі, завдяки останній якості поплін використовують для оббивки меблів для дому та офісу.

КПБ з попліну є ідеальним варіантом для тих, хто не любить або не встигає гладити: досить застелити ліжко попліновим білизною, і воно саме розгладиться. Сон на попліновом білизна завжди комфортний, адже ця тканина надзвичайно приємна на дотик.

Важливим чинником у популярності попліну стало відмінне співвідношення ціна/якість - натуральна тканина чудових забарвлень за ціною трохи вище бязі!