Враження таке, ніби зараз молодь стурбована виключно тим, як би отримати самий крутий смартфон, причому не використовують і половини функцій. Я вважаю, що витрачати гроші на всякі там примочки і переплачувати за розкручений бренд не варто, і тому купила бюджетний смартфон FLY IQ238 Dual Sim (white).

Треба сказати, що я своєю покупкою дуже задоволена. Розмір корпусу компактний, його зручно тримати в руці, а білий колір надає смартфону якийсь більш ошатний вигляд. Діагональ ємнісного дисплея становить 3.5 дюйма, підтримується дві SIM-карти, тобто мені не доведеться постійно міняти сімку в залежності від потрібного оператора, я зможу приймати всі дзвінки, а рахунки за зв'язок зменшаться. Більше спілкуватися і при цьому менше витрачати - приємна перспектива!

Розширення екрану (320 х 480 пікселів) мене цілком влаштовує і дає пристойне зображення. Це важливо, тому що в смартфоні є 3.2-мегапіксельна камера, за допомогою якої можна робити знімки з роздільною здатністю 2048 x 1536 пікселів.


У неї є цифровий зум, режими авто і нічної зйомки, можна навіть знімати відео.

Зв'язок здійснюється за допомогою класичного GSM з'єднання стандартів 850/900/1800/1900. Для отримання доступу в Інтернет або передачі інформації на інший пристрій можна використовувати з'єднання Wi-Fi або Bluetooth версії 2.1.

Для підключення смартфона до комп'ютера є роз'єм micro USB, а якщо хочеться послухати музику, то можна підключити стандартні навушники за допомогою роз'єму 3.5 мм. В інтернет-магазині 5ok можна вибрати смартфон під будь-які потреби, і хоча мій смартфон FLY IQ238 Dual Sim вважається бюджетним, функцій у нього більш ніж достатньо.

Багато різних додатків, і розважальних, і корисних: Gmail, Google пошук, uBank, YouTube, Lively Cubes, Аудиоплеер читає файли у форматах MP3, AMR, WAV, MID, AAC, він також дає можливість створювати списки відтворення. Загалом, хочеш - працюй, хочеш - розважайся, хочеш - спілкуйся! Головне, що завжди будеш на зв'язку і не пропустиш нічого важливого і цікавого.