Різко виражені носогубні зморшки можуть з'явитися навіть в порівняно молодому віці. Як не дивно, вони ніяк не пов'язані зі старінням шкіри, але додають чимало років їх власницям.

Однак і ця косметична проблема розв'язана, так як на сьогоднішній день розроблено чимало способів позбавлення від носо-губних зморшок, зокрема, масаж . Масаж є ефективним способом боротьби зі зморшками, він сприяє підвищенню пружності м'язів і тонусу шкіри.

Ефективним є і таке щоденне вправу: губами піднімати пластикову пляшку, на третину наповнену водою, і утримувати її протягом 20 секунд. При цьому задіюються всі м'язи, і піднімається тонус носогубних складок.

розгладжує ефект дадуть кругові рухи язиком (зсередини) там, де розташовуються носогубні зморшки. Рекомендується робити по 10 таких рухів спочатку за годинниковою, а потім проти годинникової стрілки з кожного боку.

Для профілактики появи носогубних зморшок рекомендується не спати, сховавши обличчя в подушку, і не пити на ніч рідина щоб уникнути набряків, викликають розтягування шкіри.


Зрозуміло, важливий і правильний догляд за шкірою обличчя, особливо важливо правильно втирати крем, як би підводячи і розгладжуючи масажними рухами носогубні зморшки.

У косметичних салонах пропонується безліч процедур для позбавлення від зморшок: фото-омолодження, мезотерапія і ін. Проте перш ніж вибрати яку-небудь процедуру, необхідно проконсультуватися з досвідченим косметологом.

Хороший ефект у боротьбі з носогубні зморшками дає використання філлера - гелю на основі гіалуронової кислоти, який вводиться під носогубні зморшки і, заповнюючи дермальную тріщину, розгладжує шкіру. Цю процедуру застосовують як в області носогубних складок, так і за наявності зморшок на щоках і навколо рота.

Ця процедура виконується під місцевим наркозом. При необхідності її можна повторити через тиждень, причому результат видно практично відразу ж. За 8-15 міс. філлер розсмокчеться, але зморшки вже не з'являться завдяки освіті власного еластину і колагену.