Ультразвукова чистка обличчя (ультразвуковий пілінг) широко використовується в сучасній косметології. Вона полягає у впливі на шкіру високочастотними звуковими коливаннями, що стимулює обмін речовин на клітинному рівні, а мікровібрації виконують функцію масажу, не розтягуючи і не деформуючи шкіру.

За допомогою ультразвуку проводиться досить глибоке і делікатне очищення шкіри від шару ороговілих клітин, жиру, поту і комедонов без пошкодження шкірних покривів, завдяки чому швидше зникають почервоніння і набряклість після процедури. Таке відлущування верхнього шару шкіри допомагає їй дихати, а значить, зберігати здоров'я і молодість.

Ультразвуковий пілінг стимулює вироблення природного колагену і еластину, від яких залежить молодість шкіри, повертає шкірі пружність і навіть допомагає розгладити неглибокі зморшки. Ось чому ця процедура користується найбільшою популярністю серед жінок після 30-35 років. Однак слід пам'ятати, що сам по собі ультразвуковий пілінг не здатний боротися зі зморшками, особливо з досить глибокими.

Що стосується ефективності ультразвукового чищення особи, то вона поєднує в собі переваги чистки скрабом, будучи більш глибокою, і ручний чистки, будучи більш щадить.


Правда, очистити глибокі пори ультразвукова чистка не здатна - для цього потрібно ручна чистка.

Ультразвукова чистка обличчя, якщо шкіра не проблемна, забезпечує прекрасний результат приблизно на місяць, для проблемної шкіри цей термін буде менше. Регулярний ультразвуковий пілінг допоможе підтримувати шкіру у хорошому стані протягом довгого часу.

Що стосується запалення шкіри після ультразвукової чистки, то воно неминуче через посилення кровообігу і венозного відтоку, а також масажу на клітинному рівні. Все це служить подразником для шкіри, однак це роздратування не травматичні і, залежно від типу шкіри, зникне за проміжок часу від 1 до 12 годин.