Найчастіше ми не їмо, а п'ємо, п'ємо, п'ємо каву і чай літрами. Ну, а в обідній час до них може приєднатися який-небудь фаст-фуд, в кращому випадку ви сходите з колегами найближчим недороге кафе, якщо не буде снігу, дощу, вітру .. Коротше кажучи, прийменник, щоб не висовувати ніс з офісу, завжди знайдеться.

А адже дієтологи наполегливо повторюють, що половину свого денного раціону людина повинна з'їдати саме за обідом, а не ввечері, як це виходить у більшості. Тоді не буде проблем із зайвою вагою і з роботою ШКТ.

Найбільш свідомі приносять з собою пластикові контейнери з домашньою їжею, благо в більшості офісів є мікрохвильовки, щоб їх розігріти. Але це, як правило, другі страви і салати, а ось перше приносять з собою вкрай рідко. І даремно, між іншим, тому що суп або борщ дає відчуття ситості, але без зайвих калорій.

Велике значення має не тільки те, що ми їмо, але і те, де і як ми це робимо. Тобто, не перериваючи роботу, або притулившись десь на куточку столу, абсолютно неправильно. Перерва має бути часом повноцінного відпочинку та повноцінного харчування.

Проблему повноцінного харчування допоможе вирішити доставка обідів в офіс.


Тепер для цього існує чудова можливість: всього-то й потрібно, що зайти на сайт http://www.ituna.ru/і замовити .. А ось тут можуть виникнути проблеми, тому що це сайт не якогось конкретного кафе чи ресторану, а сотень кафе і ресторанів Москви, і проблема вибору виникатиме перед вами кожен раз, як ви зайдете на сайт.

Ви зможете оформити замовлення обідів в найближчому кафе чи ресторані, і повноцінний смачний обід буде вам доставлений в рекордно короткі терміни і, що важливо, без націнки. Це може бути і бізнес ланч, і всенародно улюблена піца, і справжній борщ і котлети по-домашньому.

Якщо ж ви віддаєте перевагу щось більш екзотичне і до того ж дбаєте про фігуру, можете замовити суші або ролли , низькокалорійні страви, салати і т.п. У будь-якому випадку це буде краще, ніж жувати бутерброд або булочку з обридлим кави. А головне, набагато корисніше.