Рідке мило не просто зручніше у використанні, ніж звичайне кускове. Його склад більш сприятливий для шкіри рук за рахунок ефірних олій, біологічно активних речовин і компонентів, що надають косметологічний і очищає ефект. Крім того, навіть на шматку мила можуть зберігатися хвороботворні бактерії, які таким шляхом передаються від одного користувача до іншого, особливо в місцях загального користування.

Ось чому всі громадські туалетні кімнати в аеропортах, лікарнях, ресторанах, ж/д вокзалах, торгових центрах і т.п. обладнані дозаторами з рідким милом. Все більш широке поширення дозатори для рідкого мила отримують і в житлових будинках.

Зручний і гігієнічний дозатор має низку переваг: гігієнічністю, економічністю витрачання рідкого мила, легкістю в експлуатації - потрібно лише натиснути кнопку або піднести руку, щоб отримати потрібну кількість мила.

Для виготовлення дозаторів використовується екологічно чистий пластик, скло і металу, а також комбінація цих матеріалів.


Завдяки різноманітності дизайнерських рішень дозатор для рідкого мила може стати вдалим аксесуаром в інтер'єрі ванної кімнати, наприклад, дозатор з хромованого металу.

Будь дозатор являє собою ємність, що містить рідке мило, з насосом, що подає дозу кошти. За способом управління насосом дозатори для рідкого мила поділяються на:

• кнопкові - найбільш поширені; для отримання мила потрібно натиснути на кнопку, розташовану на дозаторі;
• ліктьові - оптимальний варіант для громадських місць; мило надходить завдяки натисненню на важіль;
• автопрівод - дорожчий, але найбільш гігієнічний і зручний дозатор з сенсорним пристроєм, до якого досить просто піднести руку.

Дозатори можуть бути розливними, в які рідке мило просто заливається, і картріджниє, картриджі для яких продаються в спеціалізованих магазинах. У компанії .. можна придбати кращі, на мій погляд, дозатори для рідкого мила за оптимальною ціною, зручні у використанні і з привабливим дизайном.