Яких тільки видів ковдр не з'явилося в останні роки! Але, незважаючи на широку рекламну кампанію, багато як і раніше віддають перевагу ковдрам з натуральних матеріалів і в першу чергу, звичайно ж, ковдрам з натуральної овечої вовни.

Овеча шерсть дійсно має цілу низку переваг порівняно з іншими видами матеріалів. Це натуральний матеріал, а значить, він "дихає", що особливо важливо для сплячої людини. Ковдра з овечої вовни не створює парниковий ефект, шкідливий для людини: тіло відчуває тепло, а надлишки вологи при цьому вільно виходять назовні.

Відомо, що уві сні людина може виділяти до 1 літра поту, і тільки ковдри з натуральної вовни здатні забезпечити тілу сухе тепло. Це пояснюється тим, що чесана овеча вовна активно вбирає в себе, а потім віддає в зовнішнє середовище вологу в кількості до третини власної ваги, причому в ліжку не створюється відчуття вогкості.

Під таким ковдрою ви ніколи не замерзнете, адже ковдри з вовни мають більш низьку теплопровідність і тому краще зберігають тепло.


Саме теплозберігаючі властивості і здатність "дихати" роблять сон під ковдрами з овечої вовни повноцінним і комфортним.

З давніх часів відомо благотворний вплив овечої вовни на здоров'я. Вона допомагає нормалізації кров'яного тиску, зняттю стресу, служить для профілактики багатьох хронічних захворювань. Лікувально-профілактичний ефект, який дають ковдри з вовни овець, використовується при захворюваннях хребта і суглобів. Крім того, за допомогою сухих компресів з овечої вовни прискорюється процес лікування отиту, гаймориту, лімфоденіта.

Ковдри з овечої вовни мають дивну здатність до самоочищення - вбере за ніч волога вивітрюється швидко і легко. До того ж вони накопичують мало статичної електрики, тому шерсть практично не притягує пил і дрібні частинки. Теплі, гігієнічні ковдри з овечої вовни - саме те, що потрібно для комфортного сну.