Творчий потенціал закладений у кожній людині з самого народження. Недарма навіть маленькі діти так люблять малювати, ліпити, майструвати всілякі вироби. У міру дорослішання ці творчі вміння відходять на другий план, проте в якийсь момент доросла людина раптом відчуває непереборне прагнення взяти в руки пензель і виплеснути на полотно свої враження та емоції.

Що ж його зупиняє? Найчастіше - елементарна відсутність навичок. І в цьому можуть допомогти майстер-класи з малювання, які проводяться художньою студією "Бегемот Нося". Наша студія відкрита і для дорослих, і для дітей. Дорослі приходять сюди, щоб реалізувати свої дитячі мрії, для багатьох з них вміння малювати потрібно для підвищення свого професійного рівня, наприклад, для дизайнерів. Але в будь-якому випадку, незалежно від мети, малювання - це шлях до самовдосконалення та реалізації свого творчого потенціалу.

Майстер-класи з малювання для дітей допоможуть розвинути їх художні здібності, зробити сприйняття навколишнього світу більш яскравим, навчить їх бачити красу в звичайних речах: квітці, дереві, сонячному заході ..


Напевно, всі батьки мріють про гармонійний розвиток своєї дитини, і художня студія "Бегемот Нося" надає їм цю можливість. Якщо ваша дитина занадто завантажений протягом навчального року, то літня школа малювання стане для нього прекрасною можливістю не тільки зайнятися творчістю, а й відпочити.

Заняття проводяться невеликими групами, щоб викладач мав можливість приділити увагу кожному учневі. Крім того, розклад занять складається таким чином, щоб ви могли відвідувати їх у зручний для вас час, не тільки ввечері, але й вранці (до речі, для ранкових груп передбачена знижка). Всі подробиці ви можете дізнатися тут.

Пропонована нами розвиваюча творча програма допоможе виявити і розкрити ваші індивідуальні творчі здібності. І навіть якщо ви не станете Рєпіним або Пікассо, ваше життя стане більш наповненим і яскравою!