Створення з овочів і фруктів різних красивих фігурних композицій з флористичними, анімалістичні або іншими мотивами масово поширилося в країнах Західної Європи лише в останні роки, а до цього кулінарний карвінг був унікальним і ексклюзивним надбанням лише королівського дому Таїланду. Дане мистецтво полягає в вирізання оригінальних квітів, тварин, портретів, статуеток або ваз з овочів і фруктів, які призначені для прикраси столу, і які привносять привабливість і оригінальність в будь-яку трапезу.
З часом і європейська кухня повною мірою відкрила для себе мистецтво кулінарного карвінгу - різьблення по овочах. Так виникла в Європі нова професія - кулінар-дизайнер ("Kitchen Artist").

Наприклад, якщо ви вирішили влаштувати урочисту вечерю, то можна попросити фахівця з карвінгу створити букет з троянд, лілій, далій, маргариток або інших кольорів, які вирізаються з овочів для салату і потім будуть поміщені в ажурну вазу з гарбуза.


А вишукані Маседуан будуть воістину чудовим завершенням вашого урочистого прийому.

Усі виготовлені оригінальні та яскраві квіти для прикраси святкового столу, якщо їх правильно зберігати, можуть використовуватися по кілька разів. Але щоб виконати самостійно композиції з фруктів і овочів, потрібно великий навик роботи з ножем і різними приладдям для декорування, а також велике терпіння і вправність, тільки тоді можна досягти необхідного результату в професійному кулінарному карвинге.