Гра для дитини - це спосіб існування і одночасно спосіб пізнання світу. Але все частіше наші діти віддають перевагу іграм в інтернеті. Нерідко малюк, ще не вимовляє всі букви, вже прекрасно справляється з монстрами або хвацько обходить всі перешкоди на шляху свого гоночного автомобіля у віртуальному просторі.

Час перебування дитини біля комп'ютера має бути жорстко обмежена, і батьки повинні за цим стежити. Починається воно з 15 хвилин для малюків, але цього часу цілком достатньо, щоб зіграти в онлайн-гру. З віком рекомендований час збільшується, але дитина не повинна сидіти за комп'ютером годинами, якими б цікавими не були гри.

Вважається, що головними фанатами комп'ютерних ігор є хлопчаки. Дійсно, де ще їм випаде можливість довести свої бійцівські якості! Але онлайн ігри для дівчаток також дуже захоплюючі, а до того ж ще й корисні, адже вони дають їм можливість навчитися всьому, що має знати справжня жінка.

І скільки б не відстоювали феміністки рівність статей, є навички, які дівчинці абсолютно необхідні в її майбутнього життя, наприклад, уміння зі смаком одягатися і наносити макіяж, готувати, сервірувати стіл, піклуватися про дітей і домашніх вихованців.


На щастя, на сайті http://mult-games.ru є маса саме таких ігор для дівчаток, причому абсолютно безкоштовно. Тут в захоплюючій і забавною формі, але при цьому ненав'язливо, онлайн ігри для дівчаток навчать їх підбирати гардероб на всі випадки життя в грі-Одевалка, робити зачіски, наносити макіяж і фарбувати нігті в "салоні краси", готувати різні страви і сервірувати стіл в кулінарних іграх тощо.

Героїнями ігор часто стають улюблені дівчачі персонажі - феї Вінкс, Русалочка, Рапунцель, принцеси і інші діснеївські героїні. В іграх-пригоди дівчинки розвивають свою творчу фантазію, виробляють реакцію, переживають пригоди .. Важливо тільки, щоб батьки контролювали, в які саме ігри грають їх доньки, і вибирали ті, що сприяють їх розвитку та придбання корисних навичок.