Попереду День народження? Що ж, це чудове свято, і ми впевнені, що ви з радістю поринете в передсвяткову метушню: виберете меню для столу, купіть продукти, складете список гостей. Ще зовсім трохи і настане чудовий день, в який всю увагу ваших друзів і близьких буде звернено тільки до вас! Не сумніваємося, що в цей день ви отримаєте масу задоволення, проведете багато часу з друзями та близькому, відпочинете від суєти і турбот.
Але в гонитві за організацією вечора і прагненні зібрати за смачним столом всіх самих близьких вам людей, не забудьте і про те, що у вас є заповітні мрії, яким не погано було б втілитися в такий важливий день! У кожного з нас свої побажання, але виконати більшість з них під силу тим, хто нас оточує. І найцікавіше, що рівно в той момент, коли ви про щось мрієте, вони ламають голову над тим, що ж вам подарувати. Можливо, варто їм допомогти?
Але як? Припустимо, якщо бажаючих зробити вам подарунок не так багато (що вельми сумнівно), можна обдзвонити їх і сповістити про свої побажання. Але це довго, та й не дуже зручно.


А якщо друзів і приятелів дійсно багато? Тут на допомогу прийде Інтернет, в якому вже все давно продумано! Використовуючи спеціальний сервіс (Mosperepis.ru) ви легко можете створити свій власний список побажань, а потім розіслати його в якості тонкого натяку друзям і знайомим поштою або опублікувати в блозі.
Але як скласти такий список подарунків правильно? Докладно розписати, які дрібниці ви хотіли б отримати в подарунок, написати про "нездійсненних мріях", наприклад, про віллу на Карибах або ж зовсім наповнити список абстрактними побажаннями (вічна любов, сніжна зима, жарке літо і так далі). Ми радимо рівною мірою додати свій список подарунки з цих трьох категорій, але, звичайно, головна увага приділити недорогим і по-справжньому необхідним вам презентів!
Ну і, звичайно, дбати про перспективу отримання подарунків необхідно заздалегідь! Іншими словами, наскільки вдалими і ретельно вибраними презентами ви обдарували ваших близьких на їх власний день народження, настільки ж сильно вони вас віддячать!