Росія
Росіяни, як відомо, консерватори в плані подарунків і люблять підносити на Новий рік та інші свята дорогі (ну або не дуже) цукерки і невеликі дрібнички. За результатами опитувань, проведених соціологами в далекому 2002 році, цукерки і всілякі солодощі стали найбільш поширеними подарунками в Росії на Новий рік. Варто сказати, що за ці 7 років переваги росіян практично не змінилися. 23% росіян відповіли, що будуть дарувати своїм друзям і близьким саме такий подарунок. 15% опитаних, непоганий подарунок - маленька дрібничка, але подана "з душею", 13% краще подарують парфумерію і косметику. 10% респондентів вважають оптимальним подарунком на Новий рік книгу, і 9% віддають перевагу класиці - квітам.
Австралія
На думку австралійців, найдаремнішим новорічним подарунком може стати електрична дробарка льоду для коктейлів.
Другий не менш даремний і непотрібний подарунок, на думку австралійців - це морозивниця, а на третьому місці влаштувалася - SPA-ванночка для ніг. Чому такий вибір, запитаєте ви? Морозивниця, на їхню думку, справляє надто м'яке морозиво, а SPA-ванночка для ніг створює занадто багато проблем в процесі експлуатації - 20 хвилин потрібно чекати поки ванночка нагріється, 20 хвилин поки охолоне, вода весь час проливається з неї і т.д.Далі йдуть такі небажані подарунки, як електричний консервний ніж, гриль, Аромарозпилювачі електромассажер, хлібопічка, електрощітки, електробігуді, епілятор, ручний міксер, а також електрочайник і тостер. Мабуть, в Австралії, де тепер стоїть постійна спека, не відчувають потреби нагрівальних та електричних приладах того чи іншого виду.
США
У США в останні роки найпопулярніший подарунок на новорічні свята - цифрова камера. 22% американців за даними опитування, вибирають в якості подарунка на Новий рік саме цей прилад.
Великобританія
Зовсім недавно суперпопулярним подарунком у Великобританії на Новий рік було, ви не повірите - їстівне білизна з цукерок і шоколаду. Воно надійшло в продаж в 2002 році - почалося все з шоколадних бюстгальтерів, виготовлених дизайнером Рінліндом Траммером. Хоча ціна на таку білизну була дуже недешевої, однак це не вплинуло на попит, розкуповувалося цю білизну тільки так, у зв'язку з цим дизайнеру довелося навіть випустити додаткову партію такого білизни.
Ось так от, в кожній країні свої погляди на вибір новорічних подарунків !!!
Підготувала: Калашнікова Олена