Наближається Новий рік і потрібно встигнути зробити найголовніше! А найголовніше на Новий рік, як ми знаємо, подарунки !!! Так от, щоб все зробити вчасно і не потрапити в халепу, дамо вам кілька порад, які вам обов'язково допоможуть у цій нелегкій справі - у підготовці до зустрічі Нового року!
Рада № 1. Не купуйте подарунки ніби для себе
Коли ви обираєте в магазині подарунок, не варто спиратися на свій власний смак і домагання, геть забуваючи про смаки того, кому ви це будете дарувати. Якщо подарунок вам дуже подобається, не факт, що також він сподобається і іншій людині, тим більше, якщо ваші з ним смаки абсолютно протилежні.
При виборі подарунка керуйтеся думкою про те, що буде день у день приносити задоволення людині і радіти його.
Рада № 2. Делікатність дуже важлива
Будьте дуже делікатні при виборі подарунка, так як не всі зможуть оцінити, наприклад, який-нить медичний прилад, наприклад тонометр - для вимірювання тиску, а можуть якось перекручено витлумачити це і навіть образитися. Тому будьте в цьому плані вкрай обережні.
Рада № 3. Що можна дарувати тільки близьким людям
Дуже багато при виборі подарунків забувають про те, що такі речі, як косметика, предмети особистої гігієни , такі як духи, дезодоранти і т.д., і звичайно ж, нижня білизна ні в якому разі не можна дарувати просто колегам або друзям, з якими ще не так давно знайомі. Такі делікатні речі зможуть зрозуміти лише по-справжньому близькі вам люди - батьки, чоловік або кохана людина, з яким зустрічаєтеся вже досить давно, або ж давня подруга.
Якщо ж ви не особливо добре ще знаєте людину, тоді подаруйте краще що- то нейтральне, наприклад, елітну колекцію шоколаду або набір масел для ванни - оцінить кожен!
Рада № 4. Список з подарунками або мішок грошей
І зовсім не потрібно мішка грошей, щоб купити всім близьким подарунки до Нового року.


А щоб уникнути непотрібних витрат на незаплановані подарунки, скористайтеся заздалегідь підготовленим списком, в якому для кожної людини напишіть по два варіанти подарунка (ну на всяк випадок, раптом перший варіант виявиться занадто дорогим або ж просто поза продажу в той момент). Крім того, приблизно підрахуйте, яка сума вам знадобиться на те, щоб придбати подарунки, і візьміть саме таку суму, ну можете трохи додати туди, але тільки трохи, ми ж все-таки вважали приблизно! І з цим списком і строго певною сумою грошей сміливо вирушайте за покупками!
Рада № 5. Красива упаковка
Ну тут багато говорити не будемо, тільки одне: не забувайте про упаковку подарунка, на Новий рік вона повинна бути ефектною і чарівною, до того ж, щоб не витрачати купу грошей на упаковку подарунків в магазині, ви цілком зможете упакувати подарунок дуже оригінально і красиво своїми руками! Про те, як і що можна створити таким чином, читайте завтра в нашому випуску!
Рада № 6. Вручення і прийом подарунків
Ні в якому разі, вручаючи подарунок, не питайте у людини , чи подобається йому чи ні. Просто красиво вручите, скажіть пару приємних слів і все на цьому. Адже ввічлива людина ніколи не скаже вам про те, що подарунок йому зовсім не до речі і дуже не подобається. Так що ці розпитування ні до чого.
Зважаючи ж подарунок не забувайте про традиції і правила етикету, за якими всі подарунки прийнято відразу ж розпаковувати, дивитися і дякувати за них. Пам'ятайте про це, адже людина, що подарувала вам його з такою ретельністю його підбирав, так що не нехтуйте часом і увагою інших людей в такій ситуації.
Будьте ввічливі, і тоді не тільки ви будете дарувати подарунки, а й вам будуть набагато частіше їх підносити!
Підготувала: Калашнікова Олена