Виїзні фуршети за місто - порівняно новий напрям ресторанного обслуговування, як, втім, і весь комплекс послуг виїзного кейтерінгу, - внесені в наш діловий світ на початку 90-х років традиціями західного ділового етикету.

Життя багатьох компаній, які пропагують активне ділове позицію, пов'язана з проведенням масових заходів: розширені наради, семінари, навчальні програми, виставки, презентації і т.д. Програми цих заходів зазвичай напружені і насичені, тому стало доброю традицією завершувати програми виїзними фуршетами.

Виїзний фуршет - це не тільки можливість для співробітників і гостей компанії розслабитися після виснажливого робочого дня. Це також чудовий спосіб продовжити знайомства і налагодити ділові зв'язки в менш офіційній обстановці. Крім того, це потужний корпоративний стимул для посилення командних відносин, створення відчуття єдиної родини.

Одне з чудових достоїнств виїзного фуршету - порівняно низька вартість організації його послуг. Адже в загальну вартість входить лише заробітна плата персоналу, вартість меню і деякі інші необтяжливі витрати. Якщо замовляти комплекс подібних послуг в приміщенні ресторану - загальна вартість, без сумніву, була б набагато вище.

Виїзний ресторан на відкритому повітрі може проходити у форматі англійського пікніка або барбекю-вечірки.


Як правило, цей захід проводиться в теплий період року під відкритим небом. Традиційні страви - холодні закуски, окрошка або вуха, риба чи м'ясо, приготовані на вугіллі. Зазвичай тривалість фуршету на відкритому повітрі не обмежена межами однієї години. Тому організатори фуршету повинні заздалегідь попередити всі можливі зміни погоди: намети і тенти від дощу, зручні посадочні місця під ними, застосування холодильного обладнання, що виключає втрату привабливості і смакових якостей їжі та багато іншого.

Виїзні фуршети під відкритим небом однаково підходять як для організації невеликих свят і сімейних торжеств, так і для організації масових заходів, що включають декілька сотень запрошених.

І нехай відкрите Небо дарує Вам незабутні враження від спілкування з природою, цікавих співрозмовників і відмінної кухні; і наділить Вас, Ваших партнерів і Ваш бізнес благополуччям і процвітанням!