Саме 19 вересня 1982 Скотт Фалман, один з професорів Університету Карнегі-Меллона, вперше порадив застосовувати три символи, які йдуть один за одним, - двокрапка, дефіс, а також заслони дужку, для того, щоб позначати під час набору тексту на комп'ютері "усміхнене обличчя". Це істотно поповнило електронний лексикон.
Це лист, відправлений професором на місцеву дошку оголошень в електронному вигляді, збереглося до нашого часу. Та дошка була таким собі прототипом сучасних форумів і в ті роки являла собою головний засіб, яке використовували співробітники університету для спілкування між собою.
Його меседж передувала серйозна дискусія, учасники якої роздумували над тим, якими символами необхідно користуватися для показу гумористичного характеру кожного повідомлення . Необхідно відзначити, що повідомлення, в якому "смайлик" був використаний в перший раз, вдалося виявити тільки в 2002 році, в архівах згаданої електронної дошки оголошень, які змогли зберегти на плівці.
В "археологічних цифрових розкопках", мета організації яких полягала в пошуку даного повідомлення і таким чином встановлення дати народження "смайлика", брало участь кілька ентузіастів.
Протягом багатьох років існування "смайлик" перетворився на постійний атрибут спілкування в електронному форматі, і велика кількість людей взагалі не уявляють собі, як могли б обходитися без нього.
"Смайлик" здатний замінити те, чого дуже не вистачає під час спілкування за допомогою електронної пошти або чату - міміки і інтонації. Завдяки "смайликів" можна добре розуміти співрозмовника, вловити настрій іншої людини. Крім цього, вони виглядають дуже забавно і викликають виключно позитивні емоції.А на початку наступного місяця святкуватимуть Міжнародний день посмішки.
Ще одне свято, яке відзначають в приблизно 40 державах 19 вересня - це Всесвітній день наслідування піратам. Це свято є дуже веселим, оскільки в той день все наслідують піратському розмови, а окремі любителі також можуть одягати відповідні піратські костюми.
Ідея створення цього свята належить Марку Саммерсу і Джону Бауру зі Сполучених Штатів. В один чудовий день - на початку червня 1995 року - граючи, хлопці представили себе в ролі піратів, застосовуючи піратський зліг у розмові.
Саме в той час з'явилося питання: "А чому б щороку не святкувати День піратів, в ході якого люди мали б можливість вільно лаятися лайливими словами, носити бандани і зброю, змагатися у стрільбі і т.д.? "
З самого початку було прийнято рішення про те, що День піратів буде затверджений 6 червня, однак, відомо, що в Цього дня була проведена операція "Оверлорд" або висадка в Нормандії.
Замість цієї дати Саммерс і Баур вибрали 19 вересня (одна з версій свідчить, що в цей день народилася колишня дружина Саммерса). До 2002 року це свято практично не був відомим, однак, завдяки публікації Дейва Беррі про це свято дізналися багато, і подія протягом досить короткого часу змогло знайти дуже велику кількість шанувальників. СО часом традиція святкувати даний захід проникла в Канаду, Австралію і Англію.
Неодмінна умова прийняття в банду піратів полягає в знанні сленгу піратів, наприклад, "чорт тебе візьми", "чорт забирай" й іншого.
Ті, хто особливо цікавиться історіями піратів, а також краху їхніх кораблів в цей день обговорюють літературу цього напрямку, танцюють і слухають піратські мотиви.