Всесвітній день туризму в 1979 році заснувала Генеральна асамблея Всесвітньої організації туристів у місті під назвою Торремоліно, який розташований на території Іспанії.
Це свято призначений для пропаганди туризму, а також освітлення вкладу, який він постійно робить у світову економіку, розвитку зв'язків між жителями різних держав.
Це свято стосується всіх, хто хоч один раз зміг відчути себе справжнім мандрівником, вибравшись з буденної суєти в ліс, на берег річки, в поле або інші місця, яких дуже багато на нашій землі.
Крім цього, дане свято відзначають ті люди, які безпосередньо пов'язані з галуззю туристичного бізнесу: працівники музеїв, співробітники туристичних компаній, персонал і керівники готельних комплексів - всі, хто своєю роботою забезпечує безпечний та комфортний відпочинок.
У більшій частині країн це свято відзначають уже приблизно три десятки років. У цей день організовують святкові фестивалі та заходи, присвячені туристичному бізнесу і туризму, а також зльоти туристів.
Примітно, що перше на планеті туристичне агентство відкрив Томас Кук в 1841 році.
Крім цього, 27 вересня на території Російської Федерації відзначають недавно з'явилася загальнонаціональне свято під назвою День вихователя і всіх дошкільних працівників.Це свято призначений для того, щоб люди змогли звернути більше уваги на дошкільні роки дитини в цілому і дитячий сад зокрема. У цей день в нашій країні проводять різні урочисті заходи, кожне з яких присвячене Дню тих людей, які працюють в освітніх дошкільних установах.
Саме дошкільний вік можна назвати надзвичайно відповідальним і важливим періодом в дитячому житті, оскільки в ці роки відбувається формування особистості . Крім цього, в такому віці закладаються основи здоров'я. Мудрість вихователя, його увагу до особливостей кожної дитини і терпіння, зрештою безпосередньо впливає на благополучні дитячі роки і подальше життя дітей. За допомогою вихователів діти можуть пізнати все те, що таїть у собі навколишній світ, а також навчитися любити і берегти своїх рідних і близьких.
Ми хочемо привітати з цим святом всіх, хто трудиться в дошкільних установах, хто щодня віддає тепло власних сердець малюкам. Ми впевнені в тому, що педагогічна майстерність і доброта цих людей зможе перетворити кожен день тих дітей, які виховуються в дитячих садах, в день щастя і радості.