8 листопада 2001 Російська Федерація, а також кілька СНД-країн в перший раз в історії відсвяткували день популярної гри КВН.
Ідею створення даного свята запропонував Олександр Масляков, який є президентом Міжнародного клубу веселих і кмітливих. Дату святкування вирішили вибрати, грунтуючись на річниці проведення першої гри КВН, що з'явилася на екранах телевізорів в 1961 році (8 листопада).
Чимала кількість вболівальників та глядачів добре знають правила гри в КВН - спочатку команди виступають з привітанням, потім йде розминка, СТЕМ, потім БРИЗ та музичний конкурс, а також домашнє завдання. Однак це лише частина складових даної популярної активної і блискучої гри.
На сьогоднішній день Всесвітній день КВН ще не складається в реєстрі міжнародних свят ООН. Втім, дане свято до цього часу не отримав статус офіційної на території нашої держави. Однак, якщо взяти до уваги активність учасників КВН на пострадянському просторі, а також той факт, що веселі та кмітливі беруть участь у грі під керівництвом Міжнародного союзу КВН - виключати це неможливо.
Для учасників КВН гра являє собою ще одну роботу, а також, швидше за все, долю. Багато глядачів називають КВН незабутнім і надзвичайно яскравим шоу. Можливо, навіть ті, хто читають цю статтю, коли-небудь брали участь у грі КВН, оскільки вона вважається дуже поширеною і відомою.
Міжнародний день якості
Міжнародний день якості являє собою захід, який щороку проводиться у великій кількості світових держав у другий четвер останнього осіннього місяця. Установа даного свята ініціювала ЕОК (Європейська організація якості) за підтримки ООН (Організації Об'єднаних Націй).Затвердження Міжнародного дня якості відбулося в 1990 році. А вже через 6 років Європейська організація якості прийняла рішення про те, щоб оголосити тиждень, який включає другий четвер листопада, Європейської тижнем якості.
Головна мета Міжнародного дня якості полягає в тому, що підвищити показник високої якості послуг і товарів. Крім цього, вона полягає в активізації тих видів діяльності, які зосереджуються на тому, щоб привернути увагу громадськості до проблем всесвітніх стандартів якості. Це має величезне значення, оскільки йде мова не лише про безпеку певних товарів і послуг для навколишнього середовища і самої людини, але також про рівень задоволеності споживчих очікувань і запитів.
Європейський тиждень якості - це досить серйозна подія в світі, оскільки воно включає організацію різних акцій, які проводяться для того, щоб привернути увагу людей до проблем якості. Крім цього, такі акції проводять для того, щоб показати різні досягнення в даній області і важливість якості для хорошої конкурентноздатності на Європейському континенті.
Проблему якості дуже часто називають однією з найбільш серйозних економічних проблем у багатьох провідних світових країнах. У нинішніх умовах ринку якість можна впевнено назвати запорукою успіху в діяльності кожної компанії, кожної галузі, а також кожної держави. Поняття якості безпосередньо пов'язано з якістю життя і благами цивілізованого світу - а це і фізичне здоров'я, і хороший стан навколишнього середовища, і комфортна психологічна життя людини.